PUBG Mobile, 2020de Milyar Dolarlık Mobil Oyunların En İyi Listesi - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
PUBG Mobile, 2020de Milyar Dolarlık Mobil Oyunların En İyi Listesi

 PUBG Mobile, 2020de Milyar Dolarlık Mobil Oyunların En İyi Listesi

2020 yılında milyon dolarlık oyunlardan PUBG Mobile ,Honor of Kings ,Pokoman Go,Coin Manster,Roblox,Manster Strike gelirlerine gelir katarken bu oyunlar arasında PUBG Mobile en çok kazanan oldu.


Game For Peace adlı oyunun Çin yerelleştirmesiyle birleştirilen PUBG Mobile, 2020'de App Store ve Google Play'de dünya çapında 1 numaralı gelir kaynağı oldu ve yılın başından bu yana yüzde 64,3 artışla 2,6 milyar dolara yakın birikti. Bu arada Honor of Kings, oyuncu harcamalarında bir önceki yıla göre yüzde 42,8 artışla 2,5 milyar dolara yakın artış elde etti.


Sıralamada 3. olan Pokémon GO dan Niantic o oyunun yapım 2019 den 31.5 oranında güncel $ 1,2 milyar birikmiş, şimdiye kadar en iyi yıl . Başlık, oyuncuların küresel COVID-19 salgını ve kilitlenmelerinde oynamaya devam etmelerine yardımcı olmak için bir dizi güncellemeden yararlandı. Sıralamada 4. olan Coin Usta dan Aktif Ay $ 1,1 milyar, bir en fazla iki-kez geçen yıl artış oluşturulan. Başlık, 2019'un başından bu yana hızla büyüdü ve şimdiye kadarki en iyi ayı, 118 milyon dolara yaklaştığı Kasım 2020'de geliyor. Roblox dan Roblox Corporation'danBu yılki milyar dolarlık oyunları tamamladı ve oldukça popüler MMO, 2019 mobil gelirini neredeyse ikiye katlayarak 1,1 milyar dolara çıkardı. Ünvanın çapraz platform başarısının arkasında, şirket gelecek yıl bir halka arz için yol alıyor.

Tarih:2020-12-19 23:40:59  Hit:946  Ekleyen: indirbak
A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü

Kunduz

sınavlara hazırlanma uygulaması

Snapchat

android sohbet uygulaması

BtcTurk PRO

android için kripto para al sat

Record it

oyun video kayıt ios için

Avira Phantom VPN

ios için güvenli sörf

Tubio

ios için tvye görüntü aktarma

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

TV+

ios için online tv izleme