Lessy

Lessy IPA

market promosyonları

24.17.0 ios
Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Lessy, ios uygulaması ile alışverişlerde en uygun ürünleri marketlerden bulup size gösteren bir uygulama. Aynı ürüne daha az ödemiş olursunuz.

Türkiye'deki mağazalardaki en karlı promosyonları, indirimleri ve düşük fiyatları size gösteriyoruz.

Nasıl çalışır

Uygulamayı indirip şehrinizi belirliyorsunuz. Méselâ; İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Konya, Bursa, Mersin, Denizli veya Erzurum.

Uygulama, şehrinizdeki market ve mağazalarda şu an geçerli olan promosyonları ve indirimleri sizin için seçer. Tüm indirimler kategorilere ayrılmıştır:
 ürünler,
 çocuk malzemeleri,
 kadın ve erkek giyim,
 ayakkabı,
 aksesuarlar,
 hijyen ve kozmetik,
 Hizmetler,
 Oto aksesuarları,
 eğlence,
 elektrikli ev aletleri

Katalog incelemeye vaktiniz yoksa, arama kutusuna ürün veya hizmetin adını yazabilirsiniz. Lessy en iyi fırsatları tek sayfada gösterecek ve hatta haritada mağazaları gösterecek.
Hangi mağazadan alışveriş yapabilirim
Uygulamamızı kullandığınızda birçok satın alma işlemi sizin için daha ucuz hale gelebilir. En büyük üreticilerle ve perakende zincirleriyle çalışıyoruz, düzenli olarak yeni markaların ürünlerini listelere dahil ediyoruz.
Mağazalardan kârlı bir şekilde mal satın alabilirsiniz:
BIM, A101, SOK Market, Migros, Sec, Carrefour, Hakmar Express, Hakmar, Cagdas, Metro C&C, Happy Center, Bizim Toptan, Kim market, Ekomini, Ucler, Seyhanlar, FIle, Onur, Cagri, Basgimpa, Kayaciftligi, Egesok, Ozhan, altunbilekler, Sehzade, Begendik, Hadim, Kilpa, Bicen, Akyurt, Basdas, Groseri, Ozkuruslar, Yunus, Gurmar, Essen, Ornek, Mopas, Furpa, Show Market, Tespo Toptan, Baris Gross, Bildirici, Soykan, Sekerciler Market, kentpark, Kooperatif market, ozdilek, arden supermarket, Irmaklar market, Birlik gross, Anpa gross
Özellikle kış ve yaz indirimlerinde, indirimli satışlarda ve diğer bayramlarda Lessy'yi kullanmanız sizin için faydalıdır.
Uygulamanın avantajları
Lessy kullanıcıları yeni indirimlerden mağazalar tarafından duyurulduğu anda haberdar olurlar. En yakın perakende satış noktalarında, indirimli mağazalarda ürünleri hızlı bir şekilde bulurlar, doğrudan uygulamadan alışveriş listeleri oluşturup ve bunları akraba ve arkadaşlarıyla paylaşırlar.
Ve en önemlisi: Lessy, kullanıcıları için düzenli olarak yeni promosyonları, indirimleri ve fırsatları seçen güvenilir bir yardımcıdır. Henüz görmediğiniz teklifler uygulamada ayrı bir listede gösterilecektir. Pazara gitmekten veya indirimli mağaza çeşitlerini takip etmekten daha hızlı ve daha kullanışlıdır.
Gelin, seçin, ürünleri uygun bir şekilde arayın - adına göre, belirli bir mağazada veya ayrı bir kategoride. Lessy uygulamasını indirin ve akıllı alışverişin tüm avantajlarından yararlanın: düşük fiyatları yakalayın, özel teklifler alın, en karlı promosyonlara katılın.

Lessy 24.17.0 indir


Lessy ServicesToplam hit :3 Mobil iOS - Alışveriş
Etiketler: market promosyonları, en uygun market ürünleri, Lessy indir, en uygun alışveriş,Lessy

Lessy

market promosyonları
Zomato

Zomato

ios için yemek ve restorant arama
DeFacto

DeFacto

ios için alışveriş uygulaması
LC Waikiki

LC Waikiki

LC Waikiki alışveriş uygulaması
AliExpress

AliExpress

ios için AliExpress alışveriş
Barty 2. Hand Cashless Trade

Barty 2. Hand Cashless Trade

2. El Nakitsiz Ticaret
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program