Google Chrome logo Google Chrome 92.0.4515.159

eStandaloneEnterprise.msi
50 MB

Dil tr en de ru

lisans:  Ücretsiz

Google Chrome,Hızlı , Basit ve Güvenli olma ilkesi ile güvenli web tarayıcısı, hızlı bir tarayıcıdır. google gibi bir firmadan daha güzel çalışmalar bekliyoruz. google çok yaygın olduğu için bu tarayıcıyı kullanan sayısı gün geçtikçe artmakta.


Google Chrome ayrıca yüksek düzeyde güvenlik ve istikrar sunar. Her sekme sistemde ayrı bir işlemdir, bu nedenle askıya alınmış bir sayfa tüm tarayıcının donmasına neden olmaz. Uygulama, yerleşik bir PDF okuyucu ve otomatik olarak güncellenen ve yalıtılmış bir sanal alan modunda çalışan, güvenliği daha da artıran entegre bir Flash Player içerir.

Google Chrome ayrıca, yabancı dil sayfalarını otomatik olarak çevirebilen entegre bir Google Translate'e sahiptir. Tarayıcının minimalist görünümü, görüntülenen web siteleri için daha fazla alan anlamına da gelir. Grafik temalar sayesinde programın nasıl görüneceği de bize bağlıdır:

özellikle Chrome için kullanılabilen temaların galerisi diğerleri arasında, sanatçılar, tasarımcılar ve ünlü insanlar tarafından yaratılanlar. Bu nedenle, programın estetiğini ve yalnızca işlevselliğini, hızını ve güvenliğini takdir eden insanlar için gerçek bir zevktir - Google Chrome'daki tüm bu özellikler eksik değildir.
alternatifleri
Yandex.Browser  Yandex.Browser 

Hızlı internet tarayıcısı


Yandex.Browser google chrome yi tahdından indirecek yeni tarayıcı. çok hızlı .Logosu da çok güzel. tasarım adamların işi.
Sade ve hızlıYandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönü
Opera  Opera

Hızlı Web Tarayıcısı


Dünyanın en hızlı ve en kullanışlı web tarayıcısı Opera nın merakla beklenen 11 Final sürümü yayınlandı.Şu ana kadar hiç Opera kullanmadıysanız Opera yı size anlatmak zor olacaktır. Herhalde Firefox öne çıka
Mozilla Firefox  Mozilla Firefox

Gelişmiş Web Tarayıcısı


Mozilla Firefox ücretsiz ve açık kaynak web tarayıcısı . Firefox en yaygın kullanılan tarayıcılardan.Webde gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik.Gezinmek Daha KolayYüksek Per
Google Chrome-86.0.4240.111 Google Chrome


Google Chrome Portable

Google Chrome Portable

taşınabilir chrome tarayıcı
iMacros

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

TJK Mobil

Türkiye at yarışları takip ve b

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü