Opera logo Opera 77.0.4054.172

anks?ni=stable&os=windows
34.8 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Opera dahili reklam engelleyici, pil gücü tasarrufu ve ücretsiz VPN tarayıcı içinde.Dünyanın en hızlı ve en kullanışlı web tarayıcılarından Opera'nın yeni versiyonu .

Şu ana kadar hiç Opera kullanmadıysanız Opera yı size anlatmak zor olacaktır. Herhalde Firefox öne çıkarıldığı ve destek verildiği kadar Opera üzerinde durulsaydı şu an durum farklı olurdu.

Yıllar önce Opera sadece tab desteği ve hızı için tercih edilirdi, şu an ise Opera ile pop3 mailleri okumak, RSS leri takip etmek, download işlemlerini yapmak, bittorent desteği ile p2p için kullanmak,vpn desteği vb... işler için kullanılabiliyor.

Opera nın Quick Note özelliği ise bir harika, küçük notlarınızı tutabilir, formlarda ve maillerde hazır metinleri kullanabilirsiniz. Opera nın bir önceki sayfada yazılı olan verileri hiç bozmadan tutması yine form doldururken çok işe yarıyor.

İngilizce sayfaları sesli okuyabilme özelliği ise makale okumak için birebir. Ctrl+1 gibi sitelere kısayol da atayabiliyorsunuz.

Genel olarak Opera nın özelliklerinden; Opera hesabınız ile tüm linklerinizi ve notlarınızı eşitleyebilme, e-postalar için yavaş bağlantı modu, arayüz, yama ve araç çubuğu desteği, Wand özelliği ile parolalarınızı hatırlayabilme ve kolayca form doldurma, özelleştirilebilir arama motorları, sekmeli gezinti, sayfaları çok hızlı bir şekilde gezebilmenizi sağlayan Opera Turbo özelliği, 25 adede kadar siteyi hızlı erişim sağlayabilme gibi başlıca ve yararlı olanlarını yazabiliriz.

Yeni sürümüyle birlikte eklenti desteği, tag gruplama özellikleri de eklenmesiyle tadından yenmez bir hale dönüşmüştür.
Opera hakkında Türkçe destek için www.opera-tr.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Opera nın hızı ise her zaman ki gibi "The fastest browser on
Opera Resimli Anlatim Opera  hızlı web tarayıcı Opera


Microsoft Edge

Microsoft Edge

windows web tarayıcısı
CiBrowSeR

CiBrowSeR

windows web tarayıcısı
iMacros

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme
Adblock Plus extension yandex

Adblock Plus extension yandex

yandex reklam engelleme
CiBrowSeR

CiBrowSeR

yandex reklam engelleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

KMSpico

windows ve office lisanslama