Google Chrome

Google Chrome

Hızlı internet Tarayıcı

125.0.6422.61 eStandaloneEnterprise.msi
50 MB Son Sürüm
Dil trenderu
lisans: Ücretsiz indir

Google Chrome indirbakın. Çünkü Chrome Hızlı , Basit ve Güvenli olma ilkesi ile güvenli web tarayıcısı tarayıcıdır. google gibi bir firmadan daha güzel çalışmalar bekliyoruz. google çok yaygın olduğu için bu tarayıcıyı kullanan sayısı gün geçtikçe artmakta.


Google Chrome ayrıca yüksek düzeyde güvenlik ve istikrar sunar. Her sekme sistemde ayrı bir işlemdir, bu nedenle askıya alınmış bir sayfa tüm tarayıcının donmasına neden olmaz. Uygulama, yerleşik bir PDF okuyucu ve otomatik olarak güncellenen ve yalıtılmış bir sanal alan modunda çalışan, güvenliği daha da artıran entegre bir Flash Player içerir.


Google Chrome ayrıca, yabancı dil sayfalarını otomatik olarak çevirebilen entegre bir Google Translate'e sahiptir. Tarayıcının minimalist görünümü, görüntülenen web siteleri için daha fazla alan anlamına da gelir. Grafik temalar sayesinde programın nasıl görüneceği de bize bağlıdır:


özellikle Chrome için kullanılabilen temaların galerisi diğerleri arasında, sanatçılar, tasarımcılar ve ünlü insanlar tarafından yaratılanlar. Bu nedenle, programın estetiğini ve yalnızca işlevselliğini, hızını ve güvenliğini takdir eden insanlar için gerçek bir zevktir - Google Chrome'daki tüm bu özellikler eksik değildir.

alternatifleri

Yandex.Browser  Yandex.Browser 

Hızlı internet tarayıcısı


Yandex.Browser google chrome yi tahdından indirecek yeni tarayıcı. çok hızlı .Logosu da çok güzel. tasarım adamların işi.
Sade ve hızlıYandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönü
Opera  Opera

Hızlı Web Tarayıcısı


Dünyanın en hızlı ve en kullanışlı web tarayıcısı Opera nın merakla beklenen 11 Final sürümü yayınlandı.Şu ana kadar hiç Opera kullanmadıysanız Opera yı size anlatmak zor olacaktır. Herhalde Firefox öne çıka
Mozilla Firefox  Mozilla Firefox

Gelişmiş Web Tarayıcısı


Mozilla Firefox ücretsiz ve açık kaynak web tarayıcısı . Firefox en yaygın kullanılan tarayıcılardan.Webde gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik.Gezinmek Daha KolayYüksek Per

Google Chrome 125.0.6422.61 indir


Google Inc.Toplam hit :1019 İnternet Tarayıcı
Etiketler: Google Chrome Web Browser, Google indir, chrome yükle, Google Chrome indir, güvenli web tarayıcısı, normal google indir, popüler tarayıcı, google chrome türkçe, google chrome stable, Hızlı internet Tarayıcı, google chrome stable, Chrome indir,Google Chrome

Google Chrome

iphone için google chrome
Google Chrome

Google Chrome

Hızlı internet Tarayıcı linux indir
Opera

Opera

eski opera versiyonu
Avant Browser

Avant Browser

Alternatif Explorer Tarayıcı
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Gelişmiş Web Tarayıcısı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok