Yandex Browser indir Yandex Browser 20.9.3.136

6400000000&statpromo=true
80 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
Yandex.Browser google chrome yi tahdından indirecek yeni tarayıcı. çok hızlı .Logosu da çok güzel. tasarım adamların işi.
Sade ve hızlıYandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.
Akıllı satır
Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabileceksiniz.
Web sitesi çevirisi
Yandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca'nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.
Görsel Favoriler
Tüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.
Virüslere karşı koruma
Yandex'in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.
Protect aktif güvenlik teknolojisi siteleri ve dosyaları virüslere karşı denetler, dolandırıcılıkla ilgili siteleri engeller, şifrelerinizin, banka kartı bilgilerinizin ve çevrimiçi ödemelerinizin güvenliğini sağlar.
Ayarların kolayca taşınması
Yandex.Browser, favorilerinizi, görüntülenen sayfaların geçmişini ve diğer ayarlarınızı eski tarayıcınızdan aktarır.
Kullanımı kolay. tag özelliğismartbox özelliğientegre güvenlik
Yeni Yandex.Browser  bağlantı hızı düştüğünde bile kesintisiz ve hızlı bir şekilde çevrim içi video izlemeye devam edebileceksiniz.

Yandex | Etiketler: Web Tarayıcı, Yandex Tarayıcı, yandex kur, yandex web tarayıcı, Yandex Browser indir, Hızlı ve güvenli tarayıcıyı indirin, Yandex.Browser indir, Hızlı internet Tarayıcı, 
Mailim Görünsün

Bence  google ve yandex hızları için  firefox eklentileri için opera da sadeliği ve çok yer kaplaması dikkate alınarak tarayıcılarda seçim yapılmalı.
Chrome alt yapısını kullanıyor. Google ile yarış halinde olmaları çok iyi. Program güzel inşallah daha güzel özellikler ekleyecekler.

EBA

android için eba uygulaması

Among Us

windows için katil bulma oyunu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu