WinRAR acil güncelleyin - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Program

 WinRAR acil güncelleyin

Google'ın siber güvenlik ekibi, milyonlarca WinRAR kullanıcısının ciddi bir tehditle karşı karşıya olduğunu bildiriyor ve bu konuda halkı uyarıyor.

WinRAR acil güncelleyin

Bilgisayar kullanıcıları arasında yaygın olarak kullanılan WinRAR uygulaması, şu anda büyük bir güvenlik açığıyla gündemde. Bu yeni güvenlik açığı, kullanıcıların ciddi risk altında olabileceğini gösteriyor çünkü Rus ve Çin çıkışlı hackerlar ve hacker grupları, bu güvenlik açığını kullanarak kullanıcıların önemli bilgilerini ele geçirebiliyorlar.

Google'ın devlet destekli hacker gruplarını izleyen siber güvenlik ekibi Threat Analysis Group (TAG), bazı hacker gruplarının WinRAR dosyalarına kötü amaçlı yazılımlar yerleştirerek birçok kullanıcıyı tehlikeye attığını belirtiyor. Bu kötü niyetli yazılımlar, sıkıştırılmış görüntüler veya metin dosyaları gibi görünebilir, dışarıdan bakıldığında tespit edilmeleri neredeyse imkansızdır. Bu da milyonlarca kullanıcının risk altında olduğu anlamına gelmektedir.

Bu nedenle, herkesin uygulamayı en son sürümüyle güncellemesi çok önemlidir. Şanslı olan şu ki, uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır, bu yüzden güncelleme de ücretsizdir. Kullanıcıların yapması gereken tek şey, RarLab'in resmi internet sitesine giderek uygulamayı en son sürümüyle güncellemektir. Bu, uygulamanın en güncel versiyonunu indirip, tekrar yükler gibi yapılabilir. Bu basit adım, kullanıcıların bilgisayarlarını ve verilerini korumak için hayati öneme sahiptir.

WinRAR

WinRAR

Windows:dosya sıkıştırma,WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin Windows sürümüdür. Arşivleri oluştu

Tarih:2024-03-20  Hit:94 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Google Meet
Google Meet
iphone için görüntülü sohbet

Google Meet
Google Meet
android için görüntülü sohbet

Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet