VideoGigaGAN Yapay Zeka Uygulaması - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Teknoloji

 VideoGigaGAN Yapay Zeka Uygulaması

Adobe araştırmacıları, ince ayrıntıları korurken ve kareler arasında zamansal tutarlılık sağlarken videoları 8 kata kadar üst örnekleme yeteneğine sahip üretken bir yapay zeka modeli olan VideoGigaGAN'ı tanıttı.

  Büyük ölçekli görüntü üst örnekleyici GigaGAN'ın başarısını temel alan VideoGigaGAN, zamansal kararlılıktan ödün vermeden videolara aynı düzeyde ayrıntı açısından zengin üst örnekleme getirmeyi hedefliyor.


VideoGigaGAN Yapay Zeka Uygulaması

VideoGigaGAN, video süper çözünürlüğünde önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor ve üretken yapay zeka ile mümkün olanın sınırlarını zorluyor.  İnce ayrıntıları ve zamansal kararlılığı korurken videoları 8 kata kadar üst örnekleme yeteneği, düşük çözünürlüklü video içeriğini geliştirmek için yeni olanaklar sunuyor.  Çeşitli sektörlerde yüksek kaliteli videoya olan talep artmaya devam ederken, VideoGigaGAN, video medyasını işleme ve tüketme şeklimizde devrim yaratma potansiyeline sahiptir.

 Ancak bazı sınırlamaların üstesinden gelmek için hâlâ yapılması gereken pek çok araştırma var.  Örneğin VideoGigaGAN, son derece uzun videolar ve küçük nesnelerle ilgili zorluklarla karşı karşıyadır.  Gelecekteki çalışmalar optik akış tahmininin iyileştirilmesine ve metin ve karakterler gibi küçük ayrıntıların ele alınmasına odaklanabilir.

Kaynak:https://www.maginative.com/article/adobes-videogigagan-ai-model-can-upscale-videos-with-stunning-detail-and-smooth-consistency/

Tarih:2024-04-24  Hit:126 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Google Meet
Google Meet
iphone için görüntülü sohbet

Google Meet
Google Meet
android için görüntülü sohbet

Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet