Google Kısa Videolar için Filitre Deniyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet

 Google Kısa Videolar için Filitre Deniyor

Google, Arama için yeni bir 'Kısa Videolar' filtresini test ediyor gibi görünüyor.

İsminden de anlaşılacağı gibi, bu yeni arama filtresi, süresi kısa videoları hızlı bir şekilde aramanıza olanak tanıyacak. Muhtemelen sonuçlarda Instagram, TikTok ve hatta YouTube Shorts gibi platformlardan kısa videoları gösterecek.


2020 yılında Google, TikTok ve Instagram'dan içerikleri toplayacak bir kısayol başlatmıştı. Sonrasında ise 2021 yılında, Google Instagram ve TikTok videolarını dizine eklemeye başladı. Dolayısıyla, Arama devi kısa videolara daha kolay erişilebilir hale getirmenin yollarını buluyor gibi görünüyor.
Google Kısa Videolar için Filitre Deniyor
Ancak şu anda bu kısa formatlı medyayı aramak için özel bir filtre yok. Bu platformlardan videoları görmek için ?Video? arama filtresinde anahtar kelimeleri girmeniz gerekiyor. Ancak özel bir ?Kısa Videolar? filtresiyle, tahminimize göre arama terimini eklemeniz yeterli olacak ve Google Arama ilgili videoları size sunacak. Yeni filtre, popüler Android ipucu vericisi AssembleDebug tarafından keşfedildi ve PiunikaWeb'e ihbar edildi. Google Arama uygulamasında Android'de yeni filtre gözlemlendi. Referans için bir ekran görüntüsü:
Google Kısa Videolar için Filitre Deniyor
?Kısa Videolar? filtresi, Google'daki Video, Resimler, Haberler, Alışveriş ve diğer arama filtrelerine katılıyor. Maalesef filtre test edilemedi, çünkü seçeneğe tıklamak sayfayı yeniledi ve ?Kısa Videolar? filtresi kayboldu. Bu nedenle, filtre test aşamasında ve kalıcı bir arama filtresi olabilir veya olmayabilir.

Ancak, ipucu vericinin bunu Android'deki Google uygulamasında gözlemlediği düşünülürse, eğer Google bu deneyi ileriye taşımaya karar verirse, muhtemelen web'de de mevcut olacaktır. Google uygulaması hakkında konuşurken, son zamanlarda şirketin Gemini anahtarını, iOS'deki muadili gibi, uygulamaya getirmeye hazırlandığını gözlemledik. Neyse ki, sizce özel bir 'Kısa Videolar' filtresi, Arama'ya kullanışlı bir ek olur mu? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Kaynak:https://piunikaweb.com/2024/04/08/google-search-short-videos-filter/

Google Chrome

Google Chrome

Windows:Hızlı internet Tarayıcı,Google Chrome,Hızlı , Basit ve Güvenli olma ilkesi ile güvenli web tarayıc

Tarih:2024-04-09  Hit:118 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet

Among Us
Among Us
ios için katil bulma oyunu

Among Us
Among Us
android için katil bulma oyunu