Speed Cleaner - Junk file cleaner indir Speed Cleaner - Junk file cleaner 1.81

android
MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Speed Cleaner - Android işletim sistemindeki akıllı telefonlar için sistemi temizlemek, hızlandırmak ve sistemi sabitlemek için evrensel bir uygulama. Gadget'ınızı manuel veya otomatik modda düzenli olarak temizlemenizi sağlayan çok çeşitli araçlar içerir. Önemsize "HAYIR" ve toplam HIZ ve TEMİZLİK için "EVET" deyin! Önemsiz gerçek özgürlüğü hissetmek için güçlendirici uygulamasını indirin.

Uygulamanın Temel Özellikleri:
Akıllı telefonu gereksiz dosyalardan tamamen temizlemek ve her türlü uygulamanın çalışmasını hızlandırmak için istikrarlı çalışma ve sürekli akım güncellemeleri ile% 100 ücretsiz uygulama.
Battery Pil ömrünü uzatır. Bu, gelecekteki şarj döngülerinin sayısını azaltır: bu, pilin ömrü anlamına gelir. Uygulamamızla sistemi düzenli olarak temizleyebilir, böylece telefonun pil ömrünü uzatabilirsiniz. Uygulama pilinizi aşırı ısınmadan koruyun ve size uzun ömürlü pil kullanma şansı verin.
Free Boş alanı arttırın. Uygulamamızın yardımıyla yeni uygulamalar, müzik, filmler ve oyunlar için boş alanı iki dokunuşta temizleyebilirsiniz!
? Uygulamamız RAM'in tüm arka sokaklarını temizleyecek ve yenisini satın aldıktan sonra uçacak!
Battery Pil tüketen uygulamaları bulun ve pili etkili bir şekilde saklayın
Jun Güçlü Önemsiz Temizleyici
Speed Cleaner - Junk file cleaner Speed Cleaner - Junk file cleaner Speed Cleaner - Junk file cleaner Speed Cleaner - Junk file cleaner

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı