Speed Cleaner - Junk file cleaner indir Speed Cleaner - Junk file cleaner 1.62

=com.speed.cleaners&hl=tr
MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 1
Speed Cleaner - Android işletim sistemindeki akıllı telefonlar için sistemi temizlemek, hızlandırmak ve sistemi sabitlemek için evrensel bir uygulama. Gadget'ınızı manuel veya otomatik modda düzenli olarak temizlemenizi sağlayan çok çeşitli araçlar içerir. Önemsize "HAYIR" ve toplam HIZ ve TEMİZLİK için "EVET" deyin! Önemsiz gerçek özgürlüğü hissetmek için güçlendirici uygulamasını indirin.

Uygulamanın Temel Özellikleri:
Akıllı telefonu gereksiz dosyalardan tamamen temizlemek ve her türlü uygulamanın çalışmasını hızlandırmak için istikrarlı çalışma ve sürekli akım güncellemeleri ile% 100 ücretsiz uygulama.
Battery Pil ömrünü uzatır. Bu, gelecekteki şarj döngülerinin sayısını azaltır: bu, pilin ömrü anlamına gelir. Uygulamamızla sistemi düzenli olarak temizleyebilir, böylece telefonun pil ömrünü uzatabilirsiniz. Uygulama pilinizi aşırı ısınmadan koruyun ve size uzun ömürlü pil kullanma şansı verin.
Free Boş alanı arttırın. Uygulamamızın yardımıyla yeni uygulamalar, müzik, filmler ve oyunlar için boş alanı iki dokunuşta temizleyebilirsiniz!
? Uygulamamız RAM'in tüm arka sokaklarını temizleyecek ve yenisini satın aldıktan sonra uçacak!
Battery Pil tüketen uygulamaları bulun ve pili etkili bir şekilde saklayın
Jun Güçlü Önemsiz Temizleyici

Speed Cleaner - Junk file cleaner 1.62,sistem temizleme android için


Etiketler: Speed Cleaner - Junk file cleaner indir, Speed Cleaner indir, sistem temizleme android için, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın