Yandex Go logo Yandex Go

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Yandex Go, şehir yaşamı için bir hizmettir. Yolculuk talep etmek veya öğeleri teslim etmek için uygulamayı kullanın.
TESLİM Tıpkı bir yolculuk talep etmek gibi: Uygulamaya adresinizi girin ve bir kurye öğenizi teslim eder. Hem gönderen hem de alıcı, kuryeyle arabasında buluşur.
UYGUN FİYATLAR Her durum için bir hizmet sınıfı seçin. Günlük işler için Ekonomi'yi kullanın, daha geniş bir arabada rahatlamak için kendinize Comfort ve Comfort + şımartın ya da her ayrıntı önemli olduğunda Business'a gidin. Her boyuttaki ürünü araba ile göndermek için Teslimat'ı kullanın. Ücretler ve mevcut hizmet sınıfları konuma göre değişir, ancak siz bir yolculuk talep etmeden önce her zaman tam fiyatı (veya makul bir tahmini) gösteririz.

KART VEYA NAKİTLE ÖDEME YAPIN Kartınızı uygulamaya eklerseniz yolculuklar için otomatik olarak ödeme yapabilirsiniz, ancak sürücüler de nakit para kabul eder. Ödeme yönteminin kullanılabilirliği, konuma bağlı olarak değişebilir. SİZE ZAMAN KAZANDIRAN AKILLI BİR UYGULAMA Yandex Go, binicileri kendilerine en hızlı şekilde ulaşabilecek sürücülere bağlamak için canlı trafik verilerine dayanan akıllı algoritmalar kullanır. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, uygulama, ücretinizi düşürmenize yardımcı olmak için alternatif karşılama noktaları da önerecektir.

ÇOK DURAKLI SÜRÜŞLER Örneğin çocuklarınızı okula bırakacaksanız, yolda bir arkadaşınızı alacaksanız veya hızlı bir işlerinizi halletmeniz gerekiyorsa, birden fazla varış noktası olan bir yolculuk talep edin. Yandex Go, tüm duraklarınızı tek bir rota üzerinde eşler ve tüm seyahatiniz için ücreti önceden hesaplar. ÇOCUK EMNİYET KOLTUKLARI Güvenlik veya yükseltici koltukta çocuğunuzla birlikte güvenle sürmek için Çocuk hizmet sınıfını seçin.Şu anda Ermenistan, Gürcistan ve Estonya başkentlerinde ve Rusya genelinde 13 şehirde mevcuttur. RESTORANLARDAN GIDA Yerel kafe ve restoranlardan yemek sipariş edin. Sadece adresinizi girin, size yakınlarda bulunan her şeyi gösterelim. Aramanızı filtrelerle daraltın ve favorilerinizi bulun veya yeni bir şey deneyin. Şu anda Rusya ve Kazakistan'da mevcuttur. 12 ÜLKEDE MEVCUTTUR Rusya, Ermenistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Letonya, Litvanya, Estonya, Sırbistan ve Moldova. Şehrinizdeki fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için https://taxi.yandex.com adresini ziyaret edin.Uygulamamız, yolculuğunuzla ilgilenen bir sürücü veya şirket hakkındaki fikirlerinizi paylaşmak isterseniz, lütfen uygulamada bize geri bildirim gönderin.
Yandex Go Yandex Go Yandex Go


Google Earth

Google Earth

android için uydu görüntüleri
Translate Voice

Translate Voice

android için sesli çeviri
Agoda

Agoda

uygun otel ve oda rezervasyonu
Facebook Local

Facebook Local

android için yer keşfetme
trivago: Hotels Travel

trivago: Hotels Travel

android için otel bulma

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü