Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar APK

Türkiye korona virüs takip uygulaması

2.5.2 android
4 MB

Son Sürüm
Dil en

lisans: Ücretsiz

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.


Aynı zamanda hes kodu alma,harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.
Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görebilir, takip edebilir ve bulundukları bölgelere göre risk durumlarını görebilirsiniz.


T.C. Sağlık Bakanlığı Toplam hit :44 Mobil Android - Sağlık
Etiketler: Hayat Eve Sığar indir, Türkiye korona virüs takip uygulaması, corona virüs için uygulama, HES indir, hes kodu al, hes kodu alma,HES 388126437022100
Six Pack in 30 Days - Abs Workout

Six Pack in 30 Days - Abs Workout

Karın Kası Egzersizi
AdımPara

AdımPara

adım atarak para kazanın
Sweatcoin - It Pays To Walk

Sweatcoin - It Pays To Walk

yürüdükçe para kazanma android için
Twilight

Twilight

android için göz dinlendirme uygulaması
MHRS Mobil

MHRS Mobil

cepten hastane randevu uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı