Workout Trainer

Workout Trainer APK

Egzersiz Eğitmeni uygulaması

android
Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Evde yapılacak harika vücut ağırlığı antrenmanları mı arıyorsunuz? Tek ihtiyacınız olan Egzersiz Eğitmeni!

İster sadece vücut ağırlığınızı kullanarak ister minimum ekipman kullanarak evde egzersiz yapmayı seviyor olun, size binlerce ücretsiz egzersiz ve uzman antrenörler tarafından yönetilen özel egzersiz programları sunuyoruz. Evinizin rahatlığında her gün oynayabileceğiniz yeni bir şey var! Bu YENİ YILA yeni bir başlangıç ??yapalım !!!

Sertifikalı eğitmenlerimiz, zamanlanmış adım adım ses, fotoğraf ve video talimatlarıyla her egzersizde size rehberlik eder. Tıpkı cebinizde kişisel bir antrenör olması gibi. Ayarlanabilir zorluk seviyeleri ile Workout Trainer, fitness yolculuğunuzun her aşaması için uygundur. Formda kalmak ya da yaylaları aşmak için önerilen egzersizlerin nasıl yapılacağını öğrenen yeni biriyseniz ya da deneyimli bir sporcu antrenmanı yapıyorsanız, Workout Trainer milyonlarca kullanıcının hareket halindeyken sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmesine yardımcı olmuştur.

PRO + üyelik deneyimimizle isteğe bağlı olarak 100'den fazla çok haftalık antrenman programına, haftalık yalnızca PRO antrenmanlarına, yalnızca PRO forumlarına ve gelişmiş kalp atış hızı analizine erişin. Sadece ayda 6,99 ABD doları veya yılda 59,99 ABD doları karşılığında uygulama içi abone olun.

YENİ: Gelişmiş Kalp Hızı Geri Bildirimi ve Ayrıntılı Egzersiz Performansı Analizi
2021'de atletik performansınızı optimize etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Workout Trainer ile daha da iyi sonuçlar için Wear Smartwatch veya Bluetooth LE Nabız Monitörünüzü artık bağlayabilirsiniz. Egzersizleriniz sırasında anında kalp atış hızı geri bildirimi alarak başlayın. Yapılan tekrarlar ve kullanılan ağırlıklar gibi tüm ayrıntıları kaydedin. Daha sonra, her egzersiz için kalp atış hızı grafiğinizi ve özet günlüğünüzü kontrol edin. En çok hangi kalp atış hızı bölgesini kullandığınızı öğrenin. Hedeflerinize etkili bir şekilde ulaşmak için performansınızı karşılaştırın ve analiz edin!
Ekstra itmeye mi ihtiyacınız var? 1: 1 Çevrimiçi Kişisel Eğitim için özel koçlarımızdan birini kiralayın. Gerçek bir çevrimiçi eğitmen yardımıyla ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş eğitim programları alın, sorumlu kalın ve hedeflerinize daha hızlı ulaşın.


Workout Trainer indir


Skimble Inc.Toplam hit :1 Mobil Android - Sağlık
Etiketler: Workout Trainer indir, Egzersiz Eğitmeni uygulaması,Workout Trainer

Workout Trainer

Egzersiz Eğitmeni uygulaması
Workout Trainer

Workout Trainer

Egzersiz Eğitmeni uygulaması
Twilight

Twilight

android için göz dinlendirme uygulaması
Water Your Body

Water Your Body

android ne kadar su içiyorsunuz
Sleep Better

Sleep Better

android uyku takibi
Period Tracker

Period Tracker

android adet takibi
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok