Counter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

1.6 file
272 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Counter-Strike 1.6  1999 yılından bu yana Dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alan bir terörist avlama oyunu.İnternet kafelerde en çok oynanan bir oyundur.


CS nin 1.6 versiyonu çok tutulmuştur. online olarak oynanması cazibesini artırdı bu oyunun. Valve firması oyunun server ayarlarını steam ile yapar. Oyunda silah gibi bir çok aksesuar ekleyebiliyorsunuz. Oyunda bu eklentilerin yanında hile bile yapan kodlar olması oyunu daha da ilgi çekici kılıyor. önde gelen özellikler:

silahlar,elbombaları tabi bunlarla kendinizi vurma ihtimaliniz de var .Teröristlerin Gali silahlarına dikkat edin. 35 mmlik bir silah. gerçek hayata benziyor. Burst fire modunda uzak mesafeli düşman avlanabiliyor.Oyunda airstrip haritalarından konumuzunu kolaçan edebilirsiniz. 

Aslında ana değişiklikler bunlar olmasına rağmen, yine ufak tefek yenilikler de yapılmamış değil.
Silahların grafikleri yenilenmiş ve daha gerçekçi görünmeleri sağlanmış. Duman bombasının dumanı geliştirilmiş, artık daha iyi görünüyor ve yavaş yavaş duman veriyor etrafa. Bazı silahların verdiği hasarlar değiştirilmiş. Bazılarının artarken bazılarının azalmış sanırım. En garibi de, karşı takımın ölülerini oyun esnasında göremiyorsunuz. Skor tablosuna baktığınız zaman, sadece öldüğünüz vakit karşı takımın durumunu görebiliyorsunuz. Bu da takımın ceset sayısına göre strateji belirlemenizi önlüyor. Aslında bu da iyi bir değişiklik sayılabilir.En zevkli özelliği takım oyun yapmanız.iyi bir arkadaş grubu ile sırtınız yere gelmez.


NOT: yeni versiyon windowsun tüm versiyonlarında çalışan yeni ayarların eklendiği 1500 den fazla serverde çalışan versiyonudur boyutu 138 mb dır. Windows 8 de oynamak için administrator olarak kullanmalısınız.

ilginizi çekebilecekler

Counter Strike Mobile

Counter strike oyununu bilmeyen yoktur. Nihayet android versiyonu da çıktı. Telif hakları sebebiyle şuan google play den indirilemiyor. ama verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.Valve firması tarafından geliştirilen


Counter-Strike 2D

multi player savaş oyunu CS2D, hızlı tempolu ve çoklu oyunculu nişancı oyunudur. Pek çok farklı oyun modu, dahili harita düzenleyici ve fazlasını


Half-Life Model Viewer

   half life için model hazırlama Bu program ile Half-Life oyununun model dosyaları olan .mdl ve .pak dosyalarının içindeki model animasyonlarını ve

Counter-Strike 1.6 indir


Valve Corporation.  INCToplam hit :170015 Oyun Aksiyon
Etiketler: kantir indir 1.6, counter strike 1.6, counter 1.6 yükle, kantir sitrayk 1.6, counter, kantir 1 6, counter 1.6 dowland, cs+canter, kantir16 indir, kantir indir 16, oyun indir kantir 1.6, cs 1.6 kantir indir, terörist vurma oyunu, counter strike 1.6 türkçe yama full, kantir+1.6cs+indir, kantir 1 6 indir, kantir stirayk 1.6 indir, cointer indir, kantir 1,6, kantır 1.12, counter strike 1.6 extreme indir, counter strike 1.6 tek link full indir, türkçe counter 1.6 son sürüm, cs 1.6 police station map, 3d canter 1.6, cs 1.6 indir, Counter Strike Hileleri, c.s 1.6 silah skinleri, 3d Savaş ve Terrörist Oyunu, countr 1.6cs indir, cs 1.6 meb engelsiz, kantir strayk 1.6 indir, counter strike 1.6 indir, counter strike 1.6 oyna, counter oyunu 1.6 indir, cs 1.6 güvenli indir, counter indir cs 1.6, türkçe yama cs 1.6, counter oyunu indir 1.6, kantir1,6 indir türkçe, counter strike 1.6 indir tek link, counter strike 1.6 download, csduragi 1.6, kantir 1.6 bedava indir, canter oyunu 1.6, kantur oyun indir, kantir indir 1.6, 1.6 counter, counter strike 1.6 indir, Counter-Strike indir,Counter Strike 1.6 v33 versiyonunu dfiles.eu/files/x37ysm0fn bu adresten indirebilirsiniz.
Bazı Serverlarda Oyuna Giriyorum 15-20 Sn Sonra Otomatik Atılıyorum?
Cevap:Cheating-Death hileyi önleyen(!)Bir Programdır.Programı Resmi Sitesinden indirip Kurduktan Sonra Servera Girmeden Önce Programı Açmanız Yeterlidir..
Online Olarak Nasıl Counter-Strike 1.6 Oynarım?
Cevap: 1.6 Oynamanız İçin Sadece 1.6 Full + V23 updateini Yüklemeniz Yeterlidir...
Online Olarak Nasıl Counter-Strike 1.6 Oynarım?
Cevap: 1.6 Oynamanız İçin Sadece 1.6 Full + V23 updateini Yüklemeniz Yeterlidir...
çokg üzel
ben kantırı nasıl indireceğim lütfen yardım edin
steam da error diye bişey geliyo bunu nasıl çözücem
çok güzel oyun dostum
Counter-Strike Nexon: Zombies

Counter-Strike Nexon: Zombies

Counter Strike Zombi online FPS
Counter-Strike 2D

Counter-Strike 2D

multi player savaş oyunu
E-gon

E-gon

multi player savaş oyunu
Counter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Half Life:Sven Co-Op

Half Life:Sven Co-Op

Çevrimiçi nişancı oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Eyecon

Eyecon

aramalarda otomatik fotoğraf eklem
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı