Samsung Health

Samsung Health APK

android için fitness uygulaması

6.22.2.007 android
83 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Samsung Health ile kendiniz için sağlıklı alışkanlıklar başlatın.

Samsung Health, sağlığınızı yönetmenize yardımcı olacak çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama, birçok etkinliği otomatik olarak kaydetmenize izin verdiği için, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak her zamankinden daha kolay ve basit.


Samsung Health ana ekranında çeşitli sağlık kayıtlarını kontrol edin. Günlük adımlar, aktivite süresi ve vücut ağırlığı gibi yönetmek istediğiniz öğeleri ekrana uzun süre basarak kolayca ekleyin ve düzenleyin.

Samsung Health, koşma, bisiklete binme, yüzme vb. Gibi fitness aktivitelerinizi kaydetmenize ve yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, Galaxy Watch giyilebilir cihazları kullanıcısı artık Life Fitness, Technogym ve Corehealth aracılığıyla daha verimli egzersiz yapabilir.

Her gün öğünlerinizi ve atıştırmalıklarınızı kaydedebileceğiniz Samsung Health ile sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirin.

Samsung Health ile sıkı çalışın ve her zaman en iyi durumunuzu koruyun. Kendi seviyenize uygun hedefler belirleyin ve aktivite miktarınız, egzersiz yoğunluğunuz, uyku durumunuz, kalp atış hızınız, stres, kandaki oksijen seviyesi vb. Dahil günlük durumunuzu takip edin.

Galaxy Watch ile uyku düzeninizi daha ayrıntılı izleyin. Uyku seviyeleri ve uyku puanları ile uyku kalitenizi artırarak sabahlarınızı daha ferah hale getirin.

Samsung Health Together ile daha eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde daha sağlıklı olmak için arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kendinize meydan okuyun.

Samsung Health, size esneme, kilo verme, dayanıklılık eğitimi ve daha fazlasını içeren yeni fitness programları öğretecek uzman antrenörlerin videolarını hazırladı.

Gün boyunca stresi azaltmanıza yardımcı olacak Farkındalık üzerine güçlü meditasyon araçlarını keşfedin.


Samsung Health 6.22.2.007 indir


Samsung Electronics Co., Ltd.Toplam hit :5 Mobil Android - Sağlık
Etiketler: Samsung Health indir, android için fitness uygulaması,Workout Trainer

Workout Trainer

Egzersiz Eğitmeni uygulaması
Twilight

Twilight

android için göz dinlendirme uygulaması
Water Your Body

Water Your Body

android ne kadar su içiyorsunuz
Sleep Better

Sleep Better

android uyku takibi
Period Tracker

Period Tracker

android adet takibi
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok