WhatsApp Ekran Paylaşımı - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

 WhatsApp Ekran Paylaşımı

WhatsApp  video görüşmeleri sırasında ekran paylaşımı yapılmasına olanak tanıyan özelliği duyurdu.

WhatsApp Ekran Paylaşımı

WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanan yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Beta sürümü 2.23.10.4?te cevapsız aramaların renginde değişiklik yapan WhatsApp, sesli ve görüntülü arama deneyimini iyileştirmek için çalışmaya devam ediyor. Şu anda beta test kullanıcıları tarafından test edilen son güncelleme ile uzun zamandır beklenen video görüşmeleri sırasında ekran paylaşımı yapılmasına olanak tanıyacak.

Özellik ile birlikte, kullanıcıların bir arama sırasında ekranlarını gerçek zamanlı olarak görüntüleyip paylaşabilecekleri ve slayt gösterileri, fotoğraflar, videolar ve daha fazlasını gösterebilecek.


Başta da duyurulduğu üzere, WhatsApp?ın Google Play Beta Programı aracılığıyla dağıtılan 2.23.11.19 numaralı son güncellemesi, görüntülü görüşmeler sırasında ekran paylaşımına olanak tanıyan ve uzun zamandır beklenen özelliği kullanıma sundu. Skype, Zoom veya Google Meet gibi diğer uygulamalarda zaten mevcut olan bu özellik, kullanıcıların bir arama sırasında ekranlarında görüntülenen her şeyi gerçek zamanlı olarak göstermelerine olanak tanıyor. Bu güncelleme, anlık mesajlaşma uygulamasının geliştirme ekibinin sesli ve görüntülü arama deneyimini iyileştirmek için gösterdiği bir başka çabayı temsil ediyor.

Beta test kullanıcıları bu özelliğe zaten erişebiliyor ve bir arama sırasında mevcut olan çeşitli seçenekler arasından uygun simgeye dokunarak deneyebiliyor. Bir kez etkinleştirildiğinde, ekranda görüntülenen her şeyi kaydetmek ve alıcıyla paylaşmak mümkün kılıyor.

WhatsApp Messenger

 WhatsApp Messenger

  Android:Android messenger,Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim  gönderebiliyorsunuzhttps://hwp.com.tr/whatsapp-ekran-paylasimi-ozelligini-test-etmeye-basladi-243531

Tarih:2023-05-28  Hit:408 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Farm Heroes Saga
Farm Heroes Saga
android aynı ürünleri bulma

Nike
Nike
nike alış veriş uygulaması

OKX
OKX
kripto para al sat

iTranslate
iTranslate
android dil çeviri

WEBTOON
WEBTOON
hikaye oluşturma android için

Tantan
Tantan
android için arkadaş bulma

BlaBlaCar
BlaBlaCar
ücretsiz seyahat uygulaması

fuboTV
fuboTV
Canlı Spor ve TV İzle