Western Digital 4TB SD Kart Duyurdu - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Teknoloji

 Western Digital 4TB SD Kart Duyurdu

İlk defa 1GB depolama alanına sahip bir SD kart aldığımızda ne kadar büyük olduğunu düşündüğümüzü hatırlıyor musunuz?

İşte taşınabilir depolama alanında yeni bir kilometre taşına hazır olun. Bu hafta Western Digital tarafından yapılan bir basın açıklamasının bir parçası olarak, şirket SanDisk markası altında dünyanın ilk 4TB depolama alanına sahip SD kartını piyasaya süreceğini duyurdu.
Western Digital 4TB SD Kart Duyurdu
Western Digital, yeni kartın teoride 128TB'ye kadar olan kartlara izin verecek Secure Digital Ultra Capacity (SDUC) standardını kullanacağını söylüyor. SanDisk Extreme Pro SD Kartı'nın basın görseline dayanarak, Class 10 derecelendirmesine sahip olacak, bu da veri transfer hızlarının 104 MB/saniyeye kadar olacağı anlamına geliyor. Ayrıca, V30 Video Hız Sınıfı derecelendirmesine sahip olacak, bu da minimal yazma hızının 30 MB/saniye olacağı anlamına geliyor.

Yaklaşan Western Digital SanDisk Extreme Pro 4TB SD kartı, stand-alone dijital kameralar kullanan kişilerden büyük ilgi görecektir, böylece kart üzerine daha fazla video depolayabilecekler. Ayrıca, dizüstü bilgisayarında bir SD kart yuvası bulunan kişiler tarafından da muhtemelen tercih edilecek, böylece daha fazla veri depolayabilir veya hatta tüm dahili depolama sürücüsünü yedekleyebilirler.

Western Digital, SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I kartlarından 2TB'lik bir modelin yanı sıra 2TB SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I hafıza kartını piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Her ikisinin de yaz aylarında satışa çıkması bekleniyor. Yine, fiyatlar açıklanmadı.

Ayrıca, Western Digital, SanDisk Express SD ve microSD kartlarının yeni bir serisini duyurdu. Bu kartların mevcut SanDisk kartlarda bulunan hızın 4.4 katına kadar hız sunması bekleniyor. Bu kartlar, bu yaz 128GB ve 256GB versiyonlarında piyasaya sürülecek. Fiyatlar henüz açıklanmadı.

Tarih:2024-04-13  Hit:166 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Google Meet
Google Meet
iphone için görüntülü sohbet

Google Meet
Google Meet
android için görüntülü sohbet

Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet