TikTok, 2020nin En İyi ABD iOS Uygulamaları Arasında En Beğenilen Oldu - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

 TikTok, 2020nin En İyi ABD iOS Uygulamaları Arasında En Beğenilen Oldu

Bytedance'ın TikTok'u hareketli bir yıl geçirdi, rekor kıran bir ilk çeyrek yaşadı ve son zamanlarda App Store ve Google Play'de dünya çapında 2,6 milyar yüklemeyi aştı. Sensor Tower App Intelligence verileri , bu kilometre taşlarına ek olarak, 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok indirilen 10 iOS uygulaması arasında en yüksek olumlu yorum yüzdesini gördü .
ABD'deki En Beğenilen En Popüler Uygulamalar


Analizimizde, bu yıl ABD App Store'da kullanıcılar tarafından bırakılan incelemelere baktık. 14 Aralık itibarıyla TikTok, yaklaşık 246.000'i beş ve dört yıldızlı derecelendirmelerle birlikte, yaklaşık 27.000'i bir ve iki yıldızlı derecelendirmeler olmak üzere 278.000'den fazla yazılı inceleme aldı. Üç yıldızlı derecelendirmeleri tarafsız saydık. Bu metodolojiyi kullanarak, TikTok'un bu yıl gördüğü yorumların yüzde 88'i olumluydu ve bu, onu 2020'de ABD App Store'da en çok oy alan uygulama yapıyor.

TikTok'tan sonra, InnerSloth'un popüler mobil oyunu Between Us , dört ve beş yıldızlı derecelendirmelerle gelen yaklaşık 57.000'in yüzde 67'si ile olumlu eleştirilerin ikinci en yüksek payını gördü.

En iyi 10 ABD uygulaması arasında Disney + , 9.000'in üzerinde beş ve dört yıldızlı derecelendirmelerin yüzde 58'ini alarak en büyük üçüncü inceleme yüzdesini gördü.

İncelemelere göre TikTok, 2020'de ABD'nin en iyi iOS uygulaması oldu.
Geliştiriciler Puanları İyileştirmek İçin Çalıştı

ABD App Store'da yılın en iyi 100 uygulamasından yirmi tanesi, belki de geliştiricilerinin yeni kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama çabaları nedeniyle, bu yıl Ocak ile 14 Aralık arasında ortalama puanlarının arttığını gördü. İyileştirmeler gören kategoriler arasında TikTok ve Snapchat gibi sosyal medyanın yanı sıra Oyunlar, Eğlence, Finans, Alışveriş, Müzik ve Google Duo ve Hangouts gibi Sosyal Ağ uygulamaları yer aldı .

Daha fazla Eğlence uygulaması, ortalama puanlarında diğer kategorilere göre iyileşme elde etti ve en büyük artışı YouTube?un ana uygulaması gördü. Uygulamaya yönelik kullanıcı duyarlılığı yolun ortasında kalmaya devam etse de, puanı 0,09 artışla 2,66'dan 2,75'e yükseldi. Tubi , derecelendirmelerinde bir iyileşme gören, yıla 4,54 yıldız ortalamasıyla başlayan ve 14 Aralık itibarıyla 4,55'e ulaşan tüm Eğlence uygulamaları arasında en yüksek puan alan oydu.

2020'de derecelendirmelerinde en fazla gelişmeyi eğlence uygulamaları gördü.

KAYAC'ın mobil oyunu Park Master , derecelendirmesinin tüm en iyi uygulamalardan en iyi şekilde arttığını gördü. Ortalama notu Ocak'taki 1,67'den 0,3'e yükselerek 1,97'ye çıktı. En iyi oyun dışı uygulamalar arasında Amazon Alexa , Ocak'taki 2,14 yıldızdan 14 Aralık itibarıyla 2,42 yıldıza yükselerek ortalama puanında en büyük artışı gördü.

Bu yıl reytinglerinde kayda değer bir artış gösteren diğer mobil uygulamalar arasında Moon Active'in 14 Ocak ve 14 Aralık arasında ortalama 4,13'ten 4,33 yıldıza yükselen popüler mobil oyunu Coin Master yer alıyor . TikTok ayrıca ortalama puanının 4,16'dan 4,35'e yükseldiğini gördü. .
Derecelendirmelerden Yansıyan Yıl

Bu yıl en olumlu incelemeleri alan uygulamalar, tüketiciler ABD ve dünyadaki COVID-19 kilitlenmelerinin ardından eğlence için telefonlarına ve tabletlerine döndüklerinden, 2020'de mobil kullanım eğiliminin simgesi. Bu yılın çoğunda, mobil pazar, oyun ve eğlenceye olan ilginin arttığını gördü ve TikTok gibi sosyal hokkabazlar sadece büyümelerini hızlandırdı.

Ocak ayı başlarında yayınlanacak olan piyasa özetimiz ile bu yıl mobil ortamın nasıl değiştiğine daha yakından bakacağız.

TikTok TikTok iOS: videolu sosyal medya,TikTok müzik powered by kısa bir video sosyal platformdur. o dans, serbest stil ve..
TikTok Lite TikTok Lite Android: videolu sosyal medya, Tik Tok müzik powered by kısa bir video sosyal platformdur. o dans,..
TikTok TikTok Android: android için video klip oluşturma, TikTok Dünyanın en büyük yaratıcı bir platformdur. Platform herkes müthiş..
TikTok Downloader TikTok Downloader Windows: tiktok video indirme programı,TikTok Downloader, TikTok'tan video indirmek için basit ve kullanımı kolay bir Windows...
TikTok Lite TikTok Lite Android: müzikli video hazırlama ve paylaşma,TikTok, müzikle desteklenen küresel bir video topluluğudur. İster dans, ister serbest stil ..
Tarih:2020-12-24  Hit:2391 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Rodeo Stampede
Rodeo Stampede
android için vahşi hayvan sürme

Faladdin
Faladdin
ios için kahve falı uygulaması

ZOOM Cloud Meetings
ZOOM Cloud Meetings
android için video konferans

Tantan
Tantan
ios için arkadaş bulma

Farm Heroes Saga
Farm Heroes Saga
android aynı ürünleri bulma

Nike
Nike
nike alış veriş uygulaması

OKX
OKX
kripto para al sat

iTranslate
iTranslate
android dil çeviri