Threads Türkiyede Kapanıyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Program

 Threads Türkiyede Kapanıyor

Türkiye'de Facebook, Instagram, WhatsApp veya diğer Meta hizmetleri ile diğer ülkelerde Threads kullanımı bundan etkilenmeyecek. Ancak, Türk Rekabet Kurumu'nun aldığı karar nedeniyle Threads, 29 Nisan'dan itibaren Türkiye'de geçici olarak faaliyet dışı olacak.
Threads Türkiyede Kapanıyor

Elon Musk'ın Twitter'ı (X) satın almasının ardından faaliyete geçen Threads, kullanıcılar için oluşabilecek aksaklıkları en aza indirmek adına gerekli adımları attığını belirtti.

Rekabet Kurumu, Threads kararının gerekçesini şöyle açıkladı: "Mevcut bulgulara göre; Instagram ve Threads arasındaki veri aktarım mekanizması neticesinde oluşabilecek veri birleştirme davranışının engellenmesi yönünde geçici tedbir uygulanmasına karar verilmiştir."

Türkiye?de Threads?i kullananlar, profilini silmeden dondurabilecek veya tamamen silebilecek. Threads tekrar Türkiye?ye döndüğünde, profilini donduran kişilerin gönderileri ve başkalarının gönderileriyle olan etkileşimleri tekrar görünür olacak.

Profillerini donduran kişiler, istedikleri zaman Bilgilerini İndir aracı üzerinden gönderilerini indirebilecek ve mevcut içeriklerini muhafaza edebilecek.

Threads

Threads

Android:metin tabanlı sohbet uygulaması,Instagram'ın metin tabanlı sohbet uygulaması olan Threads, insanların ilgi duydukları konula

Threads

iOS:metin tabanlı sohbet uygulaması,Instagram'ın metin tabanlı sohbet uygulaması olan Threads, insanların ilgi duydukları konula
Tarih:2024-04-16  Hit:227 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Google Meet
Google Meet
iphone için görüntülü sohbet

Google Meet
Google Meet
android için görüntülü sohbet

Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet