Korku film sevenler için Gözcüler - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Sinema

 Korku film sevenler için Gözcüler

Gözcüler filmi 21 Haziranda 2024'de Sinemalarda. Yapımcı M. Night Shyamalan'ın beyazperde için yazdığı, yönetmenliğini Ishana Night Shyamalan'ın üstlendiği ve AM Shine'ın romanından uyarlanan ?The Watchers? geliyor.  Film, Batı İrlanda'da geniş, el değmemiş bir ormanda mahsur kalan 28 yaşındaki sanatçı Mina'yı konu alıyor.  Mina sığınacak bir yer bulduğunda, farkında olmadan her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancının yanında sıkışıp kalır.


 Siz onları göremezsiniz ama onlar her şeyi görürler.

 ?The Watchers?ın başrollerinde Dakota Fanning (?Once Upon a Time in Hollywood,? ?Ocean's Eight?), Georgina Campbell (?Barbarian,? ?Suspicion?), Oliver Finnegan (?Creeped Out,? ?Outlander?) ve Olwen Fouere yer alıyor. ("Kuzeyli Adam", "Turist").  Filmin yapımcılığını M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad üstleniyor.  Sorumlu yapımcılar Jo Homewood ve Stephen Dembitzer'dir.

 Yazar/yönetmen Shyamalan'a kamera arkasında görüntü yönetmeni Eli Arenson ("Lamb", "Hospitality"), yapım tasarımcısı Ferdia Murphy ("Lola", "Finding You") ve editör Job ter Burg ("Benedetta") eşlik ediyor. ?Elle?) ve kostüm tasarımı Frank Gallacher (?Sebastian,? ?Aftersun?) tarafından yapıldı.  Müzik Abel Korzeniowski'ye (?Till?, ?The Nun?) ait.

 New Line Cinema, 12 Haziran 2024'ten itibaren uluslararası sinemalarda ve 14 Haziran 2024'te Kuzey Amerika'da gösterime girecek olan ?The Watchers?ı sunar;  dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.Korku film sevenler için Gözcü

Tarih:2024-04-25  Hit:134 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet

Among Us
Among Us
ios için katil bulma oyunu

Among Us
Among Us
android için katil bulma oyunu