iPhone 16 Görüntüsü - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

 iPhone 16 Görüntüsü

İnternet üzerinde paylaşılan iddia edilen doğru muhtemel iPhone 16 serisi maket modellerinin görüntüleri, yaklaşan cihazların söylentiye dayalı tasarımına daha yakından bakma imkanı sağlıyor.

iPhone 16 Görüntüsü

iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max'in bu yıl daha büyük ekran boyutlarına sahip olması beklenirken, iPhone 16 ve iPhone 16 Plus'ın iPhone 15 ve iPhone 15 Plus ile aynı boyutta olacağı söyleniyor. İlk görüntüler, iPhone 16 Pro ile geçen yılın iPhone 15 Pro modeli arasındaki boyut farkını gösteriyor. İddialara göre, iPhone 16 Pro'nun 6.3 inçlik bir ekranı olacak, iPhone 16 Pro Max ise 6.9 inçlik bir ekrana sahip olacak. Buna karşılık, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max'in sırasıyla 6.1 inç ve 6.7 inçlik ekranları bulunuyor. Ek görüntüler, düğme yerleşimini daha iyi anlatıyor. Apple, iPhone 16 ve iPhone 16 Plus modellerinde iPhone 15 Pro modellerine önceden özgü olan Eylem düğmesini sessiz anahtarı ile değiştirmeyi planlıyor. Ancak, görüntüler, Eylem düğmesinin mevcut Pro cihazlarda bulunan düğmeden daha büyük olacağını öne sürüyor.

iPhone 16 Görüntüsü

Ayrıca, iPhone 16 maketindeki söylentili yeniden tasarlanmış arka kamera çıkıntısına da değinmek gerekir. İkili mercekleri ayrı ayrı içeren yastık şeklindeki çıkıntı, hem iPhone 16 hem de iPhone 16 Plus modellerinde geniş ve ultra geniş lensleri barındırıyor. Mikrofon lenslerin yanında yer alırken, kamera flaşı cihazın arkasında çıkıntının dışında yer alıyor. Ayrıca, dört iPhone 16 modelinin de tamamen yeni bir düğme içereceği bekleniyor ve bu düğme fotoğraf ve videoları çekmek için kullanılacak. Sözde "Yakalama düğmesi", ABD'de 5G mmWave anteni tarafından şu anda işgal edilen alanda, iPhone'un aynı tarafında Güç düğmesine yakın bir konumda bulunuyor. Görüntülerde, Yakalama düğmesinin neredeyse iPhone 16 gövdesiyle aynı seviyede olduğu görülüyor ancak söylentilere göre, bu düğmenin kapasitif değil mekanik olacağı söyleniyor. Her halükarda, The Information, düğmenin basınç ve dokunuşa tepki vereceğini belirtiyor. Apple, yeni düğmenin iPhone 16 serisi için önemli bir satış noktası olacağını düşünüyor ve yatay video çekmek için iPhone'u bir kamera alternatifi olarak daha da ileri taşımak için tanıtılıyor.
iPhone 16 Görüntüsü
Apple'ın Eylül ayında iPhone 16 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihazlar hakkında bildiklerimiz için iPhone 16 ve iPhone 16 Pro ile ilgili özel round-up'larımıza göz atın.

Tarih:2024-03-27  Hit:119 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Google Meet
Google Meet
iphone için görüntülü sohbet

Google Meet
Google Meet
android için görüntülü sohbet

Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet