ChatGPT sınırsız kullanıldı - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet

 ChatGPT sınırsız kullanıldı

Bir hacker, GODMODE GPT adını verdiği bir versiyonla ChatGPT'yi sınırsızca kullanabildi.

Ancak bu durum OpenAI tarafından pek hoş karşılanmadı. Hacker, GODMODE GPT adını verdiği versiyonuyla birçok güvenlik önlemini atlayarak GPT-4o modelini kullanıcılara sunmaya başladı.

ChatGPT sınırsız kullanıldı

Bu versiyon, normal ChatGPT'de bulunmayan kötü ya da tehlikeli cevapları da sağlıyor. Ancak OpenAI'ın kendi pazarında yayınladığı bu versiyon kısa süre sonra kaldırıldı. OpenAI sözcüsü Colleen Rize, Futurism'e yaptığı açıklamada, "GPT'nin politikalarımızı ihlal ettiğini tespit ettik ve gereken adımları attık." dedi.

Son zamanlarda birçok gelişme yaşandı. Örneğin, OpenAI, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için özel bir sürüm olan ChatGPT Edu'yu duyurdu. Bu sürüm, üniversitelerin öğrencilere, öğretim üyelerine ve araştırmacılara güvenle yapay zeka teknolojisini sunmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. GPT-4o modeline dayanan bu sürüm, kurumsal düzeyde güvenlik ve kontroller içeriyor. Eğitim kurumları için daha uygun fiyata sunulacak olan bu versiyon hakkında şirket, "ChatGPT Edu'yu oluşturduk çünkü birçok üniversitenin başarılı bir şekilde ChatGPT Enterprise'ı kullandığını gördük." diyor.

OpenAI'nın kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için sunduğu yeni bir hizmet de "Takımlar için ChatGPT" aboneliği. Bu abonelik kâr amacı gütmeyen kuruluşlara indirimli bir fiyata sunuluyor. Ayrıca, daha büyük kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ise ChatGPT Enterprise'a yüzde 50 indirimle erişim imkanı sağlanıyor. Şirket, kâr amacı gütmeyen kuruluşların üretkenliklerini artırmak ve topluluklarına yeni yollarla hizmet etmek için ChatGPT'yi aktif bir şekilde kullandığını belirtiyor.


Tarih:2024-06-01  Hit:77 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Duolingo
Duolingo
ios yabancı dil öğrenme

Duolingo
Duolingo
ücretsiz ingilizce öğrenme

FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet

Among Us
Among Us
ios için katil bulma oyunu

Among Us
Among Us
android için katil bulma oyunu