indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
Facebookta beğendiklerimi görme

Facebookta beğendiklerimi görme

Bazen facebookta neleri beğendiklerinizi görmek istiyorsunuz değil mi?
Bazen facebookta neleri beğendiklerinizi görmek istiyorsunuz değil mi? Evet arkadaşlar, yoğun istek üzerine bugün sizlere facebookta beğendiklerinizi nasıl görebileceğinizi anlatacağız. Resimli olarak anlatacağım ki kolay yapabilesiniz.
Aslında hiçte zor değil. ilk olarak sağ üste bulunan ters üçgen şeklindeki açılır menüye tıklıyoruz . ardından "Hareketler dökümü"ne tıklıyoruz. Ardından resimdede gördüğünüz gibi solda beğenmelere tıklıyoruz.İşte bu kadar basit.


ilginizi çekebilecek programlar:Facebook şifre kurtarma programı Facebook Password Decryptor facebook şifre kurtarma programıdır. program ile tarayıcılarda saklı olan facebook şifrelerini görebilirsiniz. Böylece unuttuğunuz şifreleri CorelCAD 2d çizim Bu program piyasadaki tüm facebook video indirme programlarının önüne geçmiştir.Ve kullanıcıyı bekletmeme özelliğiyle herkese cazip gelmeye başlamıştır.Otomatik algılama facebook video yükleme facebook sitesine direk olarak video yada resim yükleme programı.. sürükle bırak yada sağ tıkla yükle gibi kullanıcı dostu mobil facebook programı Faceboook mobil cihazınızda hızlı ve pratik bir şekilde facebook a girerek kullanmanızı kolaylaştıran bir program.program ile facebook üzerinden Anlık Mesajlaşma programı Forex yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz ve Türkçe olarak üretilen Türkiyenin ilk facebook video downloaderı karşınızda. Kolay kullanımı ile, android facebook kullanma Arkadaşlarınla her yerden haberleş. · Fotoğraf ve videolar paylaş · SMS ve mesaj gönder, sohbet et · masaüstü facebook Reklamsız olarak facebook kullanmanız için tasarlanmış. bilindiği gibi internette facebook sitesine girince reklamlar mevcut. Bu program ile facebookta iphone için facebook Arkadaşlarınıza ücretsiz SMS mesajları gönderin. Arkadaşlarınıza akıllı telefonlarından, klasik cep telefonlarından veya bilgisayarlarından anında ulaşmak için Facebook Messenger?ı windows phone facebook uygulaması Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır). Özellikler: - Facebook'u açmak zorunda
  Hit: 3364 Tarih: 2016-03-12 22:31:14
Ekleyen: indir Bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

XYplorer

windows gezgini programı

Dragon City

android için ejderha yönetme

Glovo

sipariş teslimat uygulaması

3D Tuning

android araç motifiye

Yousician

enstrüman çalma android için

Forest

android için telefon bağımlığ

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyu

android için hayatta kalma oyunu

Marco Polo - Stay In Touch

görüntülü video sohbet uygulama

Linkin youtube video twitter facebook rss

indirBak.net 2004-2020

indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.
"Program ve teknoloji gezginlerinin uğrak yeri,program arama motoru indirBak"