Marco Polo - Stay In Touch

Marco Polo - Stay In Touch APK

görüntülü video sohbet uygulaması

0.485.0 android
MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Marco Polo, en iyi manifatura, sosyal medya ve görüntülü sohbetleri birleştiriyor - hepsi tek bir özel, kullanımı kolay uygulamada.

SOSYAL MEDYA mı?

Tipik sosyal medya uygulamalarından farklıdır, çünkü Marco Polo gerçek, güvenilir ve sizin için iyi olacak şekilde üretilmiştir.

Birçok uygulamanın aksine, Marco Polo reklam için kullanıcı verileri satmaz. Marco Polo beğeni veya sosyal karşılaştırmalarla ilgili değil. Bu ebeveynler aslında ailelerinin kullanmak istediği bir uygulama.

VİDEO ARAMALARINA BENZER?Marco Polo çok daha pratik. Asla telefon etiketi oynamazsınız ve sadece merhaba demek için zaman blokları planlamanız gerekmez.

Marco Polo size mesajınızın duyulduğu ton, bağlam ve kesinlik verir.MESAJI METİN ETEBİLİR MİYİM?Evet! Metin mesajları gibi, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Marco Polo yüz yüze, bu yüzden birbirinizi daha iyi anlıyorsunuz ve daha yakın hissediyorsunuz. Kendinizi videoyu kullanamayacağınız bir yerde bulursanız, yine de Marco Polo'ya fotoğraf ve metin gönderebilirsiniz.TAM TELEFON DEĞİL, TAM YAŞAMUzunluk sınırlaması ve bulutta depolanan video olmadan, yaşam için yeriniz var.SINIRSIZ OLANAKLARArkadaşlarınız ve ailenizle iPhone kullanıcısı olmasalar bile yüz yüze konuşabilirsiniz, çünkü Marco Polo dünyanın herhangi bir yerinde WiFi üzerinden çalışıyor. Artık zaman dilimi planlaması yok!ÖZELMarco Polo, en yakın arkadaşlarınız ve aileniz için tasarlanmıştır. Cep telefonu numarası olmayan birini arayamaz ve bulamazsınız. Marco Polo da reklamsızdır ve verilerinizi toplamıyoruz


Marco Polo - Stay In Touch 0.485.0 indir


Joya CommunicationsToplam hit :3 Mobil Android - Sohbet
Etiketler: Marco Polo - Stay In Touch indir, görüntülü video sohbet uygulaması,Rabbit

Rabbit

android için aynı anda film izleme
MeetMe

MeetMe

android için aynı anda film izleme
SNOW

SNOW

android için video sohbet
Messenger Kids

Messenger Kids

çocuklar için messenger
Messenger

Messenger

android mesajlaşma uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Eyecon

Eyecon

aramalarda otomatik fotoğraf eklem
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme