ZOOM Cloud Meetings indir ZOOM Cloud Meetings 5.3.0 (52670.0921)

ZoomInstaller.exe
11.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):17 Hit 94
yüksek kaliteli video konferans programı; Nereye giderseniz gidin bağlı kalın - başlatmak veya 100 kişi toplantıya katılmak kristal berraklığında, yüz-yüze video, yüksek kalitede ekran paylaşımı ve anlık mesajlaşma - ücretsiz!

Ödüllü Yakınlaştırma bir kolay kullanımlı uygulama içine video konferans, çevrimiçi toplantılar ve grup mesajlaşma getiriyor.

Yakınlaştırma 500.000'den fazla müşteri örgütleri tarafından kullanılan ve müşteri memnuniyeti 1. mesafesindedir.
Süper kolay: serbest Yakınlaştırma uygulamayı yükle "Bir Toplantısına Ev Sahipliği" tıklayıp katılmak için 100 kişiyi davet!Zoom ile uzaktan eğitim yapabilirsiniz. Aynı anda onlarca öğrencilerinize ders verebilirsiniz.
Zoom ile işe gitmeden çalışanlarınıza sunu yapabilirsiniz. Üstelik bunları çok yüksek kaliteli görüntü ve ses kalitesiyle.Zamanlama yapabilirsiniz. ona göre sunu yada ders saatlerinizi ayarlayabilirsiniz.

Öğretmenler için zoom programını aynı anda 100 kişi kullanabilir. Daha fazlası için pro versiyona geçmeniz lazım bu da ücretli.
3 kişinin altındaki toplantılarda süre sınırlaması yoktur.

ZOOM Cloud Meetings 5.3.0 (52670.0921),yüksek kaliteli video konferans programı


Etiketler: yüksek kaliteli video sohbet uygulaması, öğretmenler için çevrimiçi toplantı, ZOOM indir pc, ZOOM indir, ZOOM yükle, ZOOM Cloud Meetings yükle, uzaktan eğitim yayın programı, canlı ders yayın programı, telekonferans programı, yüksek kaliteli video konferans programı, ZOOM Cloud Meetings indir, uzaktan eğitim zoom indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul