ZOOM Cloud Meetings indir ZOOM Cloud Meetings 5.4.7 (59784.1220

ZoomInstaller.exe
11.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
ZOOM Cloud Meetings,Nereye giderseniz gidin bağlı kalın - başlatmak veya 100 kişi toplantıya katılmak kristal berraklığında, yüz-yüze video, yüksek kalitede ekran paylaşımı ve anlık mesajlaşma - ücretsiz!

Ödüllü Yakınlaştırma bir kolay kullanımlı uygulama içine video konferans, çevrimiçi toplantılar ve grup mesajlaşma getiriyor.

Yakınlaştırma 500.000'den fazla müşteri örgütleri tarafından kullanılan ve müşteri memnuniyeti 1. mesafesindedir.
Süper kolay: serbest Yakınlaştırma uygulamayı yükle "Bir Toplantısına Ev Sahipliği" tıklayıp katılmak için 100 kişiyi davet!Zoom ile uzaktan eğitim yapabilirsiniz. Aynı anda onlarca öğrencilerinize ders verebilirsiniz.
Zoom ile işe gitmeden çalışanlarınıza sunu yapabilirsiniz. Üstelik bunları çok yüksek kaliteli görüntü ve ses kalitesiyle.Zamanlama yapabilirsiniz. ona göre sunu yada ders saatlerinizi ayarlayabilirsiniz.
Öğretmenler için zoom programını aynı anda 100 kişi kullanabilir. Daha fazlası için pro versiyona geçmeniz lazım bu da ücretli.3 kişinin altındaki toplantılarda süre sınırlaması yoktur.

Etiketler: yüksek kaliteli video sohbet uygulaması , öğretmenler için çevrimiçi toplantı , ZOOM indir pc , ZOOM indir , ZOOM yükle , ZOOM Cloud Meetings yükle , uzaktan eğitim yayın programı , canlı ders yayın programı , telekonferans programı , yüksek kaliteli video konferans programı , ZOOM Cloud Meetings indir , uzaktan eğitim zoom indir

zoom.us indir Bak
ZOOM Cloud Meetings indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

İdare eder

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma