WinRAR logo WinRAR 6.02

Dil tr en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır. Özellikler: RAR ve ZIP  arşivleri tam olarak desteklenir. Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüzü Komut satırı arayüzü RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi Katı arşivleme, özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.


Çoklu cilt arşivler Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulması Fiziksel olarak hasar görmüş arşivlerin kurtarılması Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri.

Dosya adlarında Unicode desteği Şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü gibi diğer hizmet işlevleri. Yenilikler: Yeni hızlı sıkıştırma özelliği ile 4MB yerine 64KB lık sıkıştırma sözlüğü kullanımı Yenilenmiş ISO, TAR, GZIP, 7-ZIP ve BZIP2 desteği Virüslere karşı daha etkin koruma sağlayan yenilenmiş güvenlik ayarları Yeni komut satırı seçenekleri Yeni NTFS dosya sistemi komutları ve seçenekleri Yenilenmiş arşiv düzenlemesi Yeni program kısayolları ile geliştirilmiş sürükle ve bırak desteği Bozuk LZH arşivlerini düzeltip okuyabilme seçeneği Yeni arşiv tamiri seçenekleri Birçok hata giderilmesi ve performans arttırıcı yenilikler Yenilenmiş sıkıştırma oranı (özellikle hazır 3.30 arşivlerine dosya eklerken) Yenilenmiş ZIP arşivleri onarımı ASCII dosya adları ile ilgili bazı düzeltmeler Geliştirilmiş ZIP arşivi kurtarması Geliştirilmiş güvenlik seçenekleri ve hata gidermeleri 64 Bit Sürümünü yukardaki 64 bit yazan yerden indirebilirsiniz.
WinRAR Resimli Anlatim WinRAR  dosya sıkıştırma


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü