Telegram logo Telegram 7.9.1

ios
13 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Telegram, güvenli ve anlık mesaj uygulaması. Bu süper hızlı, basit, güvenli ve ücretsiz.Telgraf sorunsuz cihazların tamamında eşitler ve hem masaüstü, tablet ve telefonlarda kullanılabilir.


Herhangi bir tür mesajlar, fotoğraflar, videolar ve dosyalar (doc, .zip, .pdf, vb) sınırsız miktarda gönderebilirsiniz. Telgraf grupları 200 kişiye kadar olan ve bir defada 100'e kadar kişilere yayınları gönderebilirsiniz. Tüm platformlar için Telgraf uygulamalar listesi için web sitemizi kontrol ediniz.Biz her zamanki uyarılar olmadan, yine hızlı ve güvenli mesajlaşma yapmak için Telegram inşa.

HIZLI: Telegram, insanları dünyanın dört bir yanındaki benzersiz, dağıtılmış bir veri merkezleri ağı aracılığıyla birbirine bağlayan, piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRON: Mesajlarınıza tüm cihazlarınızdan aynı anda erişebilirsiniz. Telefonunuzda yazmaya başlayın ve mesajı tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan bitirin. Verilerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Tür ve boyutlarında herhangi bir sınırlama olmaksızın medya ve dosyalar gönderebilirsiniz. Tüm sohbet geçmişiniz cihazınızda disk alanı gerektirmeyecek ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanacaktır.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığı ile birlikte en iyi güvenliği sağlamayı kendimize görev edindik. Sohbetler, gruplar, medya vb. Dahil Telegram'daki her şey, 256 bit simetrik AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme ve Diffie ? Hellman güvenli anahtar değişiminin bir kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

GÜÇLÜ: 200.000'e kadar üye için grup sohbetleri oluşturabilir, büyük videolar, her türden belge (.DOCX, .MP3, .ZIP, vb.) Paylaşabilir ve hatta belirli görevler için botlar kurabilirsiniz. Çevrimiçi toplulukları barındırmak ve ekip çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı mümkün olan minimum baytta iletmek için tasarlanmış olan Telegram, şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

EĞLENCE: Telegram, tüm etkileyici ihtiyaçlarınızı karşılamak için güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçlarına ve açık bir çıkartma / GIF platformuna sahiptir.

BASİT: Eşi görülmemiş bir dizi özellik sunarken, arayüzü temiz tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Minimalist tasarımıyla Telegram yalın ve kullanımı kolaydır.

% 100 ÜCRETSİZ ve REKLAM YOK: Telegram ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacaktır. Reklam satmayacağız veya abonelik ücretleri getirmeyeceğiz.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve üçüncü şahısların verilerinize erişmesine asla izin vermeyeceğiz.

Maksimum gizlilikle ilgilenenler için, Telegram Gizli Sohbetler sunar. Gizli Sohbet mesajları, katılan her iki cihazdan otomatik olarak kendi kendini imha edecek şekilde programlanabilir. Bu şekilde kaybolan her türlü içeriği gönderebilirsiniz - mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar. Gizli Sohbetler, bir mesajın yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunabilmesini sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Eski habercilerin Telegram'ı yakalamasını yıllarca beklemeyin - devrime bugün katılın.
Telegram Telegram Telegram


FaceTime

FaceTime

ios için görüntülü sohbet uygulaması
Clubhouse: Drop-in audio chat

Clubhouse: Drop-in audio chat

ios için sohbet odaları
Talkatone

Talkatone

ios için ücretsiz çağrı
SNOW

SNOW

iphone için video sohbet
Upcall

Upcall

gizli arayanı gösterme ios için

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait