SynaMan indir SynaMan 3.4 Build 1434

SynaManInstaller.zip
36.1 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

SynaMan web üzerinden başka bilgisayara bağlanarak dosya transfer edebilir yada dosyaları düzenleyebilirsiniz. . Böylece tüm bilgisayarı kontrol altına almak için gereken programları kullanmak yerine sadece belli işlemleri yapacak bir program kullanabiliyorsunuz.

Daha az özelliğe sahip olan bir program kullanmanın avantajı ise güvenlik durumlarında ortaya çıkıyor ve bir şekilde uzak masaüstü bağlantınızı ele geçirebilen kullanıcılar olursa sadece dosya indirme ve yükleme işlemleri yapabiliyor, bilgisayarın diğer özelliklerine karışamıyorlar.

Program tamamen ücretsiz olduğu için kullanım sırasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ya da kullanım sınırı bulunmuyor. Aynı zamanda çok kolay kullanılır bir arayüze ve kuruluma sahip olduğu için hangi cihaza kurarsanız kurun hiç sorun yaşamadan hemen dosya indirme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uzak bilgisayarlara erişimi ise hem yerel ağ üzerinden hem de internet üzerinden gerçekleştirmek mümkün olduğu için hem internet hem de LAN yöneticileri kolaylıkla faydalanabilirler.


Etiketler: uzak bilgisayara dosya yükleme , SynaMan indir

Synametrics indir Bak
SynaMan indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

dcm4che

hastane cd lerini açma