SuperSport indir SuperSport 5.0.9

android
15 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

SuperSport,Başta futbol müsabakaları olmak üzere bir çok canlı spor yayınlarını takip edebildiğini iddia ediyor. maçları canlı izleyebilinirmiş.World of Champions?ınızın dünya sporunun en iyilerini içeren rakipsiz yayın kapsamına mükemmel bir tamamlayıcıdır ve tam istediğinizi istediğiniz zaman size vermek için tasarlanmıştır.


Birincil odak noktaları futbol, kriket, ragbi, golf, tenis ve motor sporlarıdır, ancak mobil cihazınıza bağlı kalmanızı sağlayacak pek çok başka içerik vardır.

Öne çıkan videolar, en son haberler, canlı skorlar, sonuçlar, fikstürler / programlar, tablolar, en iyi golcüler, sıralamalar ve çok daha fazlası, spor fanatiği için mükemmel bir uygulamaya eklenir.

Gerçek zamanlı bildirimler, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve DStv'de SuperSport'ta canlı rekabet ederken seçtiğiniz favorilerinizle güncel kalmanıza olanak tanır.

Uygulama aynı zamanda DStv uygulamasındaki canlı akışa bağlanır. Canlı izleme, Connect ID'lerini kullanan DStv aboneleri tarafından yalnızca Sahra Altı Afrika'da ve çevresindeki alanlarda mevcuttur.
SuperSport SuperSport SuperSport


Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
Art of War: Legions

Art of War: Legions

android için ordu yönetme bölüm geçme
The Grand Mafia

The Grand Mafia

mafya çete savaşları oyunu
Sniper Shooter Free

Sniper Shooter Free

android keskin nişancı
Bardi

Bardi

android için savunma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr