SuperSport indir SuperSport 5.0.3

android
15 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
SuperSport,Başta futbol müsabakaları olmak üzere bir çok canlı spor yayınlarını takip edebildiğini iddia ediyor. maçları canlı izleyebilinirmiş.World of Champions?ınızın dünya sporunun en iyilerini içeren rakipsiz yayın kapsamına mükemmel bir tamamlayıcıdır ve tam istediğinizi istediğiniz zaman size vermek için tasarlanmıştır.

Birincil odak noktaları futbol, kriket, ragbi, golf, tenis ve motor sporlarıdır, ancak mobil cihazınıza bağlı kalmanızı sağlayacak pek çok başka içerik vardır.

Öne çıkan videolar, en son haberler, canlı skorlar, sonuçlar, fikstürler / programlar, tablolar, en iyi golcüler, sıralamalar ve çok daha fazlası, spor fanatiği için mükemmel bir uygulamaya eklenir.

Gerçek zamanlı bildirimler, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve DStv'de SuperSport'ta canlı rekabet ederken seçtiğiniz favorilerinizle güncel kalmanıza olanak tanır.

Uygulama aynı zamanda DStv uygulamasındaki canlı akışa bağlanır. Canlı izleme, Connect ID'lerini kullanan DStv aboneleri tarafından yalnızca Sahra Altı Afrika'da ve çevresindeki alanlarda mevcuttur.
 SuperSport

SuperSport

SuperSport


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama