SuperSport logo SuperSport 5.23.3111

android
15 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

SuperSport,Başta futbol müsabakaları olmak üzere bir çok canlı spor yayınlarını takip edebildiğini iddia ediyor. maçları canlı izleyebilinirmiş.World of Champions?ınızın dünya sporunun en iyilerini içeren rakipsiz yayın kapsamına mükemmel bir tamamlayıcıdır ve tam istediğinizi istediğiniz zaman size vermek için tasarlanmıştır.


Birincil odak noktaları futbol, kriket, ragbi, golf, tenis ve motor sporlarıdır, ancak mobil cihazınıza bağlı kalmanızı sağlayacak pek çok başka içerik vardır.

Öne çıkan videolar, en son haberler, canlı skorlar, sonuçlar, fikstürler / programlar, tablolar, en iyi golcüler, sıralamalar ve çok daha fazlası, spor fanatiği için mükemmel bir uygulamaya eklenir.

Gerçek zamanlı bildirimler, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve DStv'de SuperSport'ta canlı rekabet ederken seçtiğiniz favorilerinizle güncel kalmanıza olanak tanır.

Uygulama aynı zamanda DStv uygulamasındaki canlı akışa bağlanır. Canlı izleme, Connect ID'lerini kullanan DStv aboneleri tarafından yalnızca Sahra Altı Afrika'da ve çevresindeki alanlarda mevcuttur.
SuperSport SuperSport SuperSport


Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Brawl Stars

Brawl Stars

android için savaş oyunu
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

keskin nişancı oyunu
Temple Run 2

Temple Run 2

android için koşma oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü