SkyVPN logo  SkyVPN 2.3.5

android (APK)

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

SkyVPN hiçbir şekilde trafik logu tutulmaması taahhüdüyle ve online gezinme gizliliğini korur şekilde, erişilemeyen internet sitelerine ulaşmak, okullardaki ve işyerlerindeki güvenlik-duvarlarının, WiFi bağlantı noktalarının sınırlandırmalarını güvenli şekilde aşmak için size erişim veren sınırsız ve ücretsiz bir VPN proxy sunucu hizmetidir.

Ayrıca, ücretsiz internet kullanmanıza ve para tasarrufu yapmanıza da olanak verir. Her Türlü Engellemeyi Aşın Okulun kablosuz internet bağlantısının engellerini aşıp girilecek Vikipedi'nin veya izlenecek yabancı TVlerin, filmlerin, dizilerin ve maçların keyfini sürebilmek için kullanabileceğiniz bu uygulamayla, ulaşılamaz sitelere ulaşın, firewall?ların engellediği tüm web sitelerine erişin. 

Okulda kullanılacak olmazsa olmaz uygulama! SkyVPN okul Wireless bağlantısını aşmada mükemmel iş görür.

Okul kablosuz internetinin güvenlik duvarını aşıp sizi gerçekten ücretsiz online dünyaya ulaştırabilir.

Siz de tüm internet sitelerinde sörf yapabilir, ücretsiz arama yapabilir, favori videolarınızı izleyebilir, sınırsız dosya indirebilirsiniz.

Gizli ve Anonimdir SkyVPN size WiFi bağlantı noktası kalkanı da sağlar, tüm web sörf aktivitelerinizi anonim ve gizli tutan bir proxy sunucuyla, internette tanınmadan-bilinmeden, gizli şekilde gezmenize olanak sağlar.

IP-kalkanı sayesinde, konum sınırlamalarını ortadan kaldırır, kullanıcıların bağlantı noktasının güvende olmasını sağlar.

Halka açık bir kablosuz HotSpot?tan bağlandığınızda, tüm diğer VPN proxy sunucu hizmetlerinden daha güvenli olmak için SkyVPN'i kullanırsanız, cihaz bilgilerinizi ve IP adresinizi bir kalkan gibi korumuş ve gizliliğinizi şifrelemiş olursunuz.

SkyVPN halka açık WiFi bağlantı noktalarında ve cep operatörü veri ağlarında cihazlarınızı güvenli hale getirir, gizliliğinizi korur ve şifrelerinizi ve kişisel verilerinizi muhafaza altına alır.


Etiketler:

SkyVPN indir

android için vpn uygulamsı
SkyVPN SkyVPN


SkyVP

SkyVP

android için engelli sitelere giriş uygulaması
Life360 GPS Locator

Life360 GPS Locator

Life360 Aile Konum Belirleyici indir
Freeze!

Freeze!

android ödüllü bulmaca oyunu
PrivateTunnel

PrivateTunnel

android için vpn uygulaması
Free Antivirus and Security

Free Antivirus and Security

android antivirüs
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program