Signal logo Signal 5.17

ios
13.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Signal sohbet uygulamasıyla güvenli olarak sohbet edebilirsiniz. Ayrıca yüksek güvenli olarak resim,yazı video mesajları ve sms gönderebilirsiniz.

Milyonlarca insan, Signal'i her gün dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz ve anlık iletişim için kullanıyor. Yüksek doğrulukta mesajlar gönderip alın, HD sesli / görüntülü aramalara katılın ve bağlı kalmanıza yardımcı olacak büyüyen bir dizi yeni özelliği keşfedin. Signal'in gelişmiş gizlilik koruma teknolojisi her zaman etkindir, böylece sizin için önemli olan kişilerle önemli anları paylaşmaya odaklanabilirsiniz.

- Bir şey söyleyin - Son teknoloji ürünü uçtan uca şifreleme (açık kaynak Signal Protokolü ? tarafından desteklenmektedir) konuşmalarınızı güvende tutar. Gizlilik, isteğe bağlı bir mod değildir - Signal'in çalışma şeklidir. Her mesaj, her çağrı, her seferinde.

- Hızlı gidin - Mesajlar, yavaş ağlarda bile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Signal, mümkün olan en kısıtlı ortamda çalışmak üzere optimize edilmiştir.

- Kendinizi özgür hissedin - Signal tamamen bağımsız bir 501c3 kar amacı gütmeyen kuruluştur. Geliştirme, sizin gibi kullanıcılar tarafından desteklenmektedir. Reklam yok. İzleyici yok. Şaka yapmıyorum.

- Kendiniz olun - Arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurmak için mevcut telefon numaranızı ve adres defterinizi kullanabilirsiniz.

- Konuşun - İster şehrin karşısında ister okyanusun karşısında yaşasınlar, Signal'in gelişmiş ses ve görüntü kalitesi arkadaşlarınızı ve ailenizi daha yakın hissetmenizi sağlayacaktır.

- Gölgelerde fısıldayın - Işığı görmeyi reddederseniz koyu temaya geçin.

- Tanıdık geliyor - Her kişi için özel uyarılar seçin veya sesleri tamamen devre dışı bırakın. Simon & Garfunkel 1964'te bununla ilgili bir hit şarkı yazdı ve istediğiniz zaman bildirim zil sesi olarak "Yok" u seçerek sessizliğin sesini deneyimleyebilirsiniz.

- Bunu resmet - Giden fotoğraflarınızı çizmek, kesmek ve çevirmek için yerleşik resim düzenleme özelliklerini kullanın. Hatta 1000 kelimeye resminizin değerinde olan daha fazla kelime ekleyebilmeniz için bir metin aracı bile var.
Signal Signal Signal Signal


AgingBooth

AgingBooth

ios için yüz yaşlandırma
Dingtone

Dingtone

ios mesajlaşma ve konuşma
Scope

Scope

ios canlı yayın yapma
Tellonym

Tellonym

arkadaşın senin hakkında ne düşünüyor ios için
Tapatalk

Tapatalk

forumlara otomatik bağlanma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

KMSpico

windows ve office lisanslama