Shark or Die logo Shark or Die 2.2

ios
20 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Shark or Die köpekbalığı besleme oyunu ile denizlerin en büyük yırtıcılarından olan köpekbalıklarının intikam hikayesine tanık oluyoruz. Köpekbalıkları yüzgeçlerinden yapılan ve bir tür ilaç olduğuna inanılan çorbalar için uzun bir zamandır okyanuslarda avlanlmaktalar. Artık bu duruma bir dur demenin ve intikam almanın zamanı gelmiştir. Bu amaçtan hareketle biz oyunda dev bir yırtıcıya dönüşüyoruz ve av olmaktan çıkıp avcı olmaya başlıyoruz.
Shark or Die'da temel amacımız köpekbalığımızın aç kalarak ölmesini engellemek. Bu iş için deniz üstünde yüzen insanları ve diğer potansiyel avları yakalamamız gerekiyor. Fakat avlanırken dikkatli olmamız gerekli. Eğer insanları ürkütürsek su üzerinde yüzen botlara çıkabiliyorlar veya harita dışına kaçabiliyorlar. Bu nedenle avlarımıza doğru köpekbalığımızı yönetirken stratejik bir şekilde planlama yapmamız gerekiyor.
Shark or Die göze hoş görünen bir oyun. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda çizgi roman tadında grafikler mevcut. Oyunda suyun altından su yüzeyine bakıyormıuşçasına köpekbalığımızı yönetiyoruz. Sadece tek parmağınızla dokunarak oynayabileceğiniz oyun basit kontrolleriyle öne çıkmakta.
Shark or Die Shark or Die  ios köpek balığı besleme


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Village Life

Village Life

ios köy kurma oyunu
FIFA Soccer

FIFA Soccer

ios için FIFA futbol oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı