Shark or Die indir Shark or Die 2.2

id376992619?mt=8
20 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Shark or Die köpekbalığı besleme oyunu ile denizlerin en büyük yırtıcılarından olan köpekbalıklarının intikam hikayesine tanık oluyoruz. Köpekbalıkları yüzgeçlerinden yapılan ve bir tür ilaç olduğuna inanılan çorbalar için uzun bir zamandır okyanuslarda avlanlmaktalar. Artık bu duruma bir dur demenin ve intikam almanın zamanı gelmiştir. Bu amaçtan hareketle biz oyunda dev bir yırtıcıya dönüşüyoruz ve av olmaktan çıkıp avcı olmaya başlıyoruz.
Shark or Die'da temel amacımız köpekbalığımızın aç kalarak ölmesini engellemek. Bu iş için deniz üstünde yüzen insanları ve diğer potansiyel avları yakalamamız gerekiyor. Fakat avlanırken dikkatli olmamız gerekli. Eğer insanları ürkütürsek su üzerinde yüzen botlara çıkabiliyorlar veya harita dışına kaçabiliyorlar. Bu nedenle avlarımıza doğru köpekbalığımızı yönetirken stratejik bir şekilde planlama yapmamız gerekiyor.
Shark or Die göze hoş görünen bir oyun. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda çizgi roman tadında grafikler mevcut. Oyunda suyun altından su yüzeyine bakıyormıuşçasına köpekbalığımızı yönetiyoruz. Sadece tek parmağınızla dokunarak oynayabileceğiniz oyun basit kontrolleriyle öne çıkmakta.
Etiketler: ios köpek balığı besleme , ios köpek balığın intikamı , Shark or Die indir

HandyGames indir Bak
Shark or Die indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu