Retrica indir Retrica 7.4.0

android
14 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Sanatsal ya da yaratıcı niyetinizi gösteren hatırlatıcı bir fotoğraf mı çekmek istiyorsunuz?
Retrica ile bu kolaydır ve mükemmel şekilde yapılır.Retrica'yı açın, bir filtre seçin ve fotoğraf çekin.Nefes kesen ve muhteşem fotoğraflar çekin ve özçekimler yapın!
Retrica, en güzel anlarınızı kaydetmek için çeşitli filtreler sunan bir kamera uygulamasıdır.Retrica orijinal filtre paketi ile tanışın 

Univisium Fotoğraflarınıza 60'ların ve 70'lerin film havasını ekleyin. 2:1 görüntü oranını deneyin!Kolay, basit ve büyüleyiciGelişmiş kullanıcı arayüzü, Retrica ile fotoğraf ve video çekmeyi kolay, basit ve eğlenceli bir deneyim yapar.
Bunun yanında, Retrica çeşitli görüntü oranları, yaklaşma bulanıklaşma efektleri ve zaman damgası da sunar, böylece orijinal ve otantik içerikler oluşturabilirsiniz.
Herhangi bir özel gün için güzel kamera filtreleri
Seçebileceğin 190+ filtreye sahibiz. Ve, sahneni çekmeden önce onları gerçek zamanlı olarak görebilirsin, yani ilave düzenlemeye gerek kalmaksızın empresyonunu yakalamaya odaklanabilirsin. Özel filtreler tüm premium üyelerinin hizmetinde.

Birden fazla farklı görünüşRenklerini canlandırmaya mı ihtiyacın var? O yıkanmış plaj görünüşünü mü istiyorsun? Biraz eski tip kamera sızan ışıklarına ne dersin? İster geçmişe ait ya da isterse modern bir şey iste, Retrica tüm istediklerine sahip. Her görünüşü doğru miktarda ayarlamak için çift dokunman yeterli.? Fotoğraf çerçevesinden bir görüş açısı alın

Retrica, Görüntü Bulucu ve Kavrama içeren İlham özelliğini gururla sunar.Görüntü Bulucu, Retrica ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşmanıza olanak verir ve hatırlanmaya değer anlarınızı paylaşmanızı sağlar. Kavrama, Retrica ile deneyebileceğiniz renkler, ışıklar ve fotoğraflar hakkında, ilginç ve anlaması kolay öğreticiler sunar.
 Retrica

Retrica  popüler android fotoğraf düzenleme


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama