Proteus logo Proteus 8.13

prodemo.exe
25.8 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

PROTEUS, baskı devre çizimi, elektrik, elektronik devre şeması hazırlamak da ve bu devreleri simüle etmek de kullanılan bir yazılımdır.


Proteus programı İsis ( şema çizim ) Ares ( baskı devre çizim ) alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir.Eksiksiz bir paket olan PROTEUS ile, fikirden prototipe bütün adımları aynı arayüz ile kurgunuzun sürekliliğini bozmaksızın yürütürsünüz: 1º Devre şemasını çizin; 2º Testleri, simulasyonu sanal aygıtlarla tamamlayın; 3º Baskı devreyi hazırlayın. Bundan sonrası prototipin eldesidir. Aslında, kendinize ve devrenize güveniyorsanız, "prototipe ne gerek, simule etmedik mi?" diyebilirsiniz! (Yine de, prototipten tasarruf etmeyin)


Yenilikler:

Diferansiyel Çiftler: Hem diğer diferansiyel çiftlere hem de hedef uzunluğa göre diferansiyel çift uzunlukları için destek. Diferansiyel çiftler üzerinde çalışma devam ediyor ve bir sonraki sürüm, geçiş bileşenleri için desteğin dahil olduğunu görecek.

Rapor Oluşturma: Her parçanın bileşen referanslarını şematik sınırdaki bir ızgara referansına göre listeleyen bileşen yerleştirme için yeni bir rapor sunduk. Bu, basılı şematik belgelerle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kurumsal Lisanslama: Hem kurumsal hem de eğitim için bulut lisanslama çözümünü kullanıma sunduk. Bu, müşterilerin bir URL aracılığıyla bir oturumu lisanslamasına olanak tanır ve koltukların tahsis edilebileceği, kimlik bilgilerinin ayarlanabileceği ve rezervasyonların yapılabileceği özel bir web portalı sağlar.

Proteus  Baskı Devre Şema Programı Proteus  Baskı Devre Şema Programı Proteus-8.11


pc çizim programına isis ihtiyacım var. kullanım bilgileri ve uygulama örnekleri de lazım teşekkürler
demo sürümden full sürüme nasıl geçeriz demo da dosyayı kaydetmiyo
isis güzel bir program
hocam bu İsis ( şema çizim )ve Ares ( baskı devre çizim )programını banada göndermeniz mümkünmü acaba ben myo elektronik mezunuyum elde çizim yapıyorum kendimi pc geliştirmek istiyorum...
hayırlı günler dilerim
Özellikle meslek lisesinde çok işime yaradı. çok güzel devreler yaptım. sağolun
dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Ventoy

Ventoy

usb iso boot programı
Xboot

Xboot

ISO ile usb işletim sistemi hazır
Keytext

Keytext

Hızlı yazma programı
Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Güvenli şifre oluşturma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü