Mozilla Firefox logo Mozilla Firefox 35.0

ios
33.9 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Hızlı, akıllı ve kişisel Web deneyimi. Firefox Mozilla tarafından yapılan bağımsız, insan ilk tarayıcı, Gizlilik En Güvenilir İnternet Şirketleri biri oy kullandı. Bugün Yükseltme ve daha kişisel bir tarama deneyimi için Firefox bağlı yüz milyonlarca katılın.

Parola Yöneticisi: Bir daha hiçbir uyarı görmeden sitelerdeki parolalarınızı hatırlayın. Tek Tıkla Yer İmi Ekleme: Siteleri kolayca işaretleyin, arayın ve düzenleyin. Geliştirilmiş Başarım: Bilgisayarınızın belleğinden daha az kullanarak sayfaları daha hızlı görüntüleyin. Akıllı Konum Çubuğu: Sevdiğiniz siteleri saniyeler içinde bulunu: Arama çubuğuna ilgili birkaç şey yazın yeter.

Anlık Site Kimliği: Basit site kimliği sayesinde çevrim içi hilelerden, güvensiz para aktarımlarından ve sahtekârlıklardan uzak durun.

Tam Sayfa Yaklaştırma: Herhangi bir sayfanın bir bölümünü saniyeler içinde yakından ve okunaklı olarak görün. İşletim Sistemine Özgü His ve Görünüm: İşletim sisteminizle bütünleşik bir Firefox ile gezinin.

HIZLI. GİZLİ. GÜVENLİ.

Android için Firefox tarayıcı, yıldırım hızında sayfa yükleme ve gizliliğinizi kolayca koruma imkanı sunuyor. Geliştirilmiş İzleme Koruması, gizliliğinizi ihlal eden ve sayfalarınızı yavaşlatan 2000'den fazla çevrim içi izleyiciyi otomatik olarak engelliyor. Firefox tarayıcı ayrıca, daha verimli ve daha hızlı kullanım sağlayan yeni ve sade bir tasarım sunuyor. Üstelik Firefox; yerleşik akıllı tarama özellikleriyle gizliliğinizi, şifrelerinizi ve yer imlerinizi gittiğiniz her yere, güvenle taşıyor.

TEK TIKLA GİZLİ MOD

Artık, Gizli Tarama Moduna sadece bir tıkla geçebilirsiniz. Gizli Tarama Modundan çıktığınızda ise, tarama geçmişiniz otomatik olarak silinecektir.

ARAMALARINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Arama çubuğunu yukarıda tutun. Ya da aşağıya alın. Firefox tarayıcı, yalnızca nasıl arama yapmak istediğinizi değil, kişisel verilerinizin ne kadarını paylaşmak istediğinizi de seçmenize imkan tanıyor. Kişiselleştirilebilir Geliştirilmiş İzleme Koruması ayarları, verilerinizin kontrolünü tamamen size veriyor. Ayrıca arama motoru seçenekleri ve Firefox'u varsayılan tarayıcınız yapma imkanına da sahipsiniz.

GECE MODUNA GEÇİN
Gözlerinizi ve telefonunuzu biraz dinlendirmek istediğiniz anda, kolayca Gece Moduna geçin.

GRUPLAR
İstediğiniz kadar sekme açın ve kolayca takip edebilmek için Gruplar halinde düzenleyin. Grupları ayrıca cihazlar arasında paylaşarak, her yerde ve her cihazda daha verimli çalışın.

EKLENTİLER KATIN
Mevcut sıkı gizlilik ayarlarını güçlendiren ve deneyiminizi kişiselleştiren seçenekler dahil olmak üzere en popüler eklentilerin tamamı destekleniyor...

BIRAKTIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN
Firefox'u telefonunuzda kullanmaya başlayın ve hiçbir şeyi atlamadan dizüstü bilgisayarınızda Firefox'u kullanmaya devam edin. Firefox ile yer imlerinizi, kayıtlı oturumlarınızı ve tarama geçmişinizi nerede olursanız olun, farklı cihazlarınız arasında taşıyabilirsiniz. Firefox ayrıca şifrelerinizi cihazlar arasında aktararak, sizi hatırlamaya çalışmaktan da kurtarıyor.

FIREFOX WEB TARAYICI ARAMA ARACI
Uygulamayı açmanıza gerek yok. Cihazınızın ana ekranından doğrudan internette arama yapabilirsiniz. Firefox tarayıcı arama aracını ekleyin ve ekstra tıklara gerek kalmadan, arama sonuçlarına anında ulaşın.

EKRAN İÇİNDE EKRAN MODU
Telefonunuzda farklı şeyler yaparken, videoları görüntüleyin, çerçeve dışına çıkarın ve arka planda oynatın. Aynı anda, aynı ekranda eğlence ve iş bir arada.
Mozilla Firefox  iphone için firefox Mozilla Firefox  iphone için firefox


FlightHero Free

FlightHero Free

iphone için uçuş takip uygulaması
Instabridge

Instabridge

iphone için ücretsiz wifi bulma
AdBlock for iOS

AdBlock for iOS

iphone reklam engelleme
Gboard

Gboard

ios için google klavye
Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

iphone ip gizleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait