M3 FileRescuer indir M3 FileRescuer 3.6

m3filerescuer_trial.exe
3.1 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Format da dahil olmak üzere silinmiş dosyalarınızı kurtarmak için bu programı kullanabilirsiniz. Ayrıca program usb gibi harici belleklerden de dosya kurtarabiliyor.

Program sabit diskiniz üzerinde yer alan bölümleri tarayarak kurtarılabilecek olan dosyaların listesini kullanıcılara sunar ve kullanıcılar kurtarmak veya geri dönüştürmek istedikleri dosyaları tek tek seçerek geri yükleyebilirler.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bilgisayarınız üzerinde yer alan ve veri kaybı yaşadığınız sürücüyü seçmek ve ardından "Next" butonuna tıklayarak programın sizin için bu sürücüyü taramasını ve analiz etmesini beklemektir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan kurtarılabilecek dosyalardan istediklerinizi seçerek geri yükleyebilirsiniz.

Her ne kadar M3 Format Recovery Free ile tarama işlemleri biraz uzun sürüyor olsa da programın yapması gereken işi oldukça iyi yaptığı ve kaybolan verilerinizin neredeyse tamamına yakınını listeleyerek kurtarmanıza izin verdiği bir gerçek.

Formatladığınız sabit diskler üzerindeki verileri, yanlışlıkla silinen dosyaları veya sistem hataları nedeniyle kaybolan verileri kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılıma ihtiyacınız varsa M3 Format Recovery Free'yi denemenizi öneririm.

M3 Format Recovery Free Özellikleri:

  • 1 GB'a kadar veri kurtarma
  • 600'den fazla dosya formatı için destek
  • Sabit disk, USB bellek ve hafıza kartlarından veri kurtarma
  • Geri yükleme gerçekleştirmeden önce dosyaları önizleme şansı


Etiketler: silinen dosyaları kurtarma , M3 FileRescuer indir

M3 Technic indir Bak
M3 FileRescuer indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum