Kaspersky Anti-Virus indir Kaspersky Anti-Virus 18.0.0.405


a18.0.0.405aben_12579.exe
237 MB
Dilen
lisans: Ücretsiz
Hit(Buay):4 Hit 345
3 128
indir BAK 
Kaspersky Virüs Engelleyicisi ,tanınmış antivirüs programlarından, Gerçek zamanlı koruma ile virüslere geçit yok.

Virüslere, Casus Yazılımlara ve Daha Fazlasına Karşı PC?nizin İlk Savunma Hattı

Her yıl siber suçlular 3 milyardan fazla kötü amaçlı yazılım saldırısı gerçekleştirdiği için en iyi virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma savunmalarına ihtiyacınız vardır, aksi takdirde PC'niz ve üzerinde sakladığınız tüm değerli videolar, fotoğraflar, müzikler ve kişisel bilgiler risk altında olabilir.

Kaspersky Anti-Virus PC'niz için, sizi virüslere casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan ödüllü kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojileri sunan ilk savunma hattıdır. Performans sunacak şekilde optimize edilmiş olan Kaspersky Anti-Virus  "arka planda" çalışarak, PC'nizi yavaşlatmadan sizi en son tehditlere karşı korur.

PC'nizde virüslere karşı korumaya ihtiyacınız varsa, bulut destekli teknolojileri ile Kaspersky Anti-Virus en yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. İnternet kullanımınız sıksa veya çeşitli cihazlar kullanıyorsanız Kaspersky Internet Security ? çoklu cihaz , internet tabanlı tehditlere karşı PC'ler, Mac bilgisayarlar, Android akıllı telefonlar ve tabletlerden oluşan hemen hemen tüm cihaz kombinasyonlarını korumak için kötü amaçlı yazılımdan koruma ile çok çeşitli yenilikçi savunmaları birleştirir*.


Kaspersky Anti-Virus,Güçlü Antivirüs Programı


Etiketler: internet virüs koruma, virüs silme, Güçlü Antivirüs Programı, kav12.0.0.374tr_tr.exe., Kaspersky Anti-Virus indir, gelişmiş antivirüs programı, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar