Intel Driver Update Utility logo Intel Driver Update Utility 21.1.5.2

t-Assistant-Installer.exe
5.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Intel Driver Update Utility, bilgisayarınızı güncel tutar. Her zaman sürücüleri tarar ve yeni bir şeyse, yazılımı güncellemeniz için bir bildirim alırsınız.

Yanlış sürücüler kullanıyorsanız veya eskiyse, bilgisayarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak korkmayın, Intel Sürücü ve Destek Asistanı yalnızca Intel aygıtlarınız için sürücü yenilemeleri alabilir. Ne olursa olsun, bileşenleriniz için sürücüleri keşfetmeniz gerekecek. Yeni bir işletim sistemi kurduktan sonra sürücüleri manuel olarak bulmak çok kolaydır, ancak bunun için Intel Sürücü Güncelleme Yardımcı Programına sahibiz.

İhtiyacınız olan doğru sürücüleri bulmak için sisteminizi birkaç saniye içinde tanıyabilir. Sadece bu uygulamayı açmanız gerekir ve en iyi sürücülerin listesi hemen gösterilecektir. İndirme işleminden ve harici sunucularda bulmaktan korkmayın. Bu yazılımın yalnızca internet bağlantısına ihtiyacı vardır ve bundan sonra işin geri kalanını sizin için halleder.

Intel, geniş bir sürücü yelpazesi sunar. Bilgisayarınızın biraz daha eski olması önemli değil. Nitekim, sürücüler birkaç saniye içinde bulunacak ve güncellenecektir. Cihaz üreticiniz büyük olasılıkla önemli noktaları ayarladı, özelleştirmeleri birleştirdi veya sürücünüz için farklı iyileştirmeler yaptı.

Bu durumda, en son güncellemeler için PC üreticinize başvurmanızı ve tabii ki bu işi yapmak için destek almanızı öneririz. Bilgisayarınızda bazı sorunlarınız olduğunu ve işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerektiğini düşünelim.

Daha eski bir bilgisayar olduğunuz için, bunun için sürücülere sahip değilsiniz; hemen bir çözüm bulmalısınız. Yazılım yüklenmeden GPU'nuz, CPU'nuz veya ana kartınız çok iyi çalışamaz.

Intel Driver Update Utility, işletim sistemini yükledikten sonra çok zaman kazandıracaktır.

Bu yardımcı programla sürücüleri aramak ve bulmak çok basittir. Tara'ya tıklamanız ve ihtiyacınız olan sürücüleri algıladığı noktaya kadar beklemeniz gerekir. Bundan sonra, benzer bir arayüzde indirmeye ve hemen tanıtmaya başlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan şey için nasıl sürücülere ihtiyacınız olduğunu söylemeden tüm süreci otomatik olarak yapabilir, çünkü bu uygulama tüm sisteminizi tüm parçaları ile otomatik olarak algılayabilir. Bırakın işi sizin için yapsın. İnternette sürücüleri manuel olarak aramayı bırakın.
Intel Driver Update Utility


Pegasus vc3u Web Cam Driver

Pegasus vc3u Web Cam Driver

Pegasus vc3u Web Cam Driver indir
BlueSoleil

BlueSoleil

Bluetooth Driver (Sürücü)
DriverHub

DriverHub

otomatik sürücü güncelleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma