Instagram logo Instagram 214.0

ios
21.8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Instagram ios işletim sisteminizde resim paylaşma programı.130 milyondan fazla kullanıcı Instagram'a bayılıyor! Android telefonunuzda hayatın önemli anlarını çekip paylaşmak Instagram ile çok kolay.

Fotoğraf ve videolarınızı özel olarak tasarlanmış harika filtre efektlerinden biriyle özelleştirin. Sıradan kareleri arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak isteyeceğiniz sanat eserlerine dönüştürün.Fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla basit bir fotoğraf akışında paylaşın ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını tek bir tıklamayla takip edin. Her gün Instagram'ı açtığınızda, en yakın arkadaşlarınızdan ve dünyadaki yaratıcı insanlardan yeni fotoğraflar göreceksiniz.Özellikler: %100 ücretsiz özel olarak tasarlanmış filtreler: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğerleri. Video! Alanın ekstra derinliği için Linear ve Radial Tilt-Shift bulanıklık efektleri.? Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare'de anında paylaşım Sınırsız yükleme Beğenmeler ve yorumlar alıp bırakarak arkadaşlarınızla etkileşim? Ve çok çok daha fazlası...
Yenilikler
Takip ettiğiniz birisinin bir gönderiyi beğendiğini görmeyi kolaylaştırıyoruz. 4 beğenmeden sonra gönderilerde beğenme sayısıyla birlikte, gönderiyi beğenen, takip ettiğiniz bazı kişilerin kullanıcı adları gösterilecektir. Son özelliklere erişmek için güncelleyin.

Instagram  ios fotoğtraf paylaşma Instagram  ios fotoğtraf paylaşma


Faladdin

Faladdin

ios için kahve falı uygulaması
Passo

Passo

passolig uygulaması ios için
Remote

Remote

iphone ile tv kontrolü
Fatify

Fatify

ios şişmanlandırma uygulaması
BoothStache

BoothStache

bıyık bırakma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü