Instagram logo Instagram 197.0

ios
21.8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Instagram ios işletim sisteminizde resim paylaşma programı.130 milyondan fazla kullanıcı Instagram'a bayılıyor! Android telefonunuzda hayatın önemli anlarını çekip paylaşmak Instagram ile çok kolay.

Fotoğraf ve videolarınızı özel olarak tasarlanmış harika filtre efektlerinden biriyle özelleştirin. Sıradan kareleri arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak isteyeceğiniz sanat eserlerine dönüştürün.Fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla basit bir fotoğraf akışında paylaşın ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını tek bir tıklamayla takip edin. Her gün Instagram'ı açtığınızda, en yakın arkadaşlarınızdan ve dünyadaki yaratıcı insanlardan yeni fotoğraflar göreceksiniz.Özellikler: %100 ücretsiz özel olarak tasarlanmış filtreler: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğerleri. Video! Alanın ekstra derinliği için Linear ve Radial Tilt-Shift bulanıklık efektleri.? Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare'de anında paylaşım Sınırsız yükleme Beğenmeler ve yorumlar alıp bırakarak arkadaşlarınızla etkileşim? Ve çok çok daha fazlası...
Yenilikler
Takip ettiğiniz birisinin bir gönderiyi beğendiğini görmeyi kolaylaştırıyoruz. 4 beğenmeden sonra gönderilerde beğenme sayısıyla birlikte, gönderiyi beğenen, takip ettiğiniz bazı kişilerin kullanıcı adları gösterilecektir. Son özelliklere erişmek için güncelleyin.

Instagram  ios fotoğtraf paylaşma Instagram  ios fotoğtraf paylaşma


Remote

Remote

iphone ile tv kontrolü
3D Tuning

3D Tuning

araba modifiye ios için
Fatify

Fatify

ios şişmanlandırma uygulaması
BoothStache

BoothStache

bıyık bırakma
Fring

Fring

Google Talk ve Skype Ortak Kullanımı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma