Free File Recovery logo Free File Recovery 1.1

free_file_recovery.exe
4.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free File Recovery, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları geri getirebilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.
 Eğer teknoloji meraklısı bir kullanıcıysanız, veri kurtarma ve geri dönüştürme yazılımlarının birçoğunun ne kadar karışık ayarlara ve seçeneklere sahip olduğunu bilirsiniz.
Free File Recovery adlı yazılım üzerinde böyle bir durum söz konusu değildir ve programı ilk kez kullanacak olan bir bilgisayar kullanıcısı bile hiç zorlanmadan silinen verilerini geri getirmeyi başarabilir. Herhangi bir özel ayar yapmanızı gerektirmeyen program üzerinde tek yapmanız gereken işlem sabit diskinizi seçip, silinmiş dosyalar için tarama işlemini başlatmaktır. Sonrasında silinen ve kurtarılabilecek durumda olan tüm dosyalar teker teker önünüzde yer alan programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Program kolay kullanılabilir olmasına karşılık diğer veri kurtarma programlarında olduğu kadar güçlü bir arama motoruna sahip değildir ve silinmiş olan dosyalar için önizleme özelliği bulunmamaktadır.
Sonuç olarak denenmesi gereken bir program olan Free File Recovery, sıradan bilgisayar kullanıcıları için yeterli olacak olmasına karşın profesyonel bilgisayar kullanıcılarını muhtemelen hayal kırıklığına uğratacaktır.
Free File Recovery Resimli Anlatim


Handy Recovery

Handy Recovery

Silinen Dosyayı Kurtarma
Digital Image Recovery

Digital Image Recovery

usb bellekten dosya kurtarma
R-Undelete

R-Undelete

Silinen dosyaları kurtarma
iBeesoft Data Recovery

iBeesoft Data Recovery

silinen dosyaları kurtarma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü