Free File Recovery indir Free File Recovery 1.1

free_file_recovery.exe
4.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free File Recovery, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları geri getirebilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.
 Eğer teknoloji meraklısı bir kullanıcıysanız, veri kurtarma ve geri dönüştürme yazılımlarının birçoğunun ne kadar karışık ayarlara ve seçeneklere sahip olduğunu bilirsiniz.
Free File Recovery adlı yazılım üzerinde böyle bir durum söz konusu değildir ve programı ilk kez kullanacak olan bir bilgisayar kullanıcısı bile hiç zorlanmadan silinen verilerini geri getirmeyi başarabilir. Herhangi bir özel ayar yapmanızı gerektirmeyen program üzerinde tek yapmanız gereken işlem sabit diskinizi seçip, silinmiş dosyalar için tarama işlemini başlatmaktır. Sonrasında silinen ve kurtarılabilecek durumda olan tüm dosyalar teker teker önünüzde yer alan programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Program kolay kullanılabilir olmasına karşılık diğer veri kurtarma programlarında olduğu kadar güçlü bir arama motoruna sahip değildir ve silinmiş olan dosyalar için önizleme özelliği bulunmamaktadır.
Sonuç olarak denenmesi gereken bir program olan Free File Recovery, sıradan bilgisayar kullanıcıları için yeterli olacak olmasına karşın profesyonel bilgisayar kullanıcılarını muhtemelen hayal kırıklığına uğratacaktır.
Free File Recovery Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu