Free File Recovery indir Free File Recovery 1.1

free_file_recovery.exe
4.5 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 85
silinen dosyaları kurtarma; Free File Recovery, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları geri getirebilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.
 Eğer teknoloji meraklısı bir kullanıcıysanız, veri kurtarma ve geri dönüştürme yazılımlarının birçoğunun ne kadar karışık ayarlara ve seçeneklere sahip olduğunu bilirsiniz.
Free File Recovery adlı yazılım üzerinde böyle bir durum söz konusu değildir ve programı ilk kez kullanacak olan bir bilgisayar kullanıcısı bile hiç zorlanmadan silinen verilerini geri getirmeyi başarabilir. Herhangi bir özel ayar yapmanızı gerektirmeyen program üzerinde tek yapmanız gereken işlem sabit diskinizi seçip, silinmiş dosyalar için tarama işlemini başlatmaktır. Sonrasında silinen ve kurtarılabilecek durumda olan tüm dosyalar teker teker önünüzde yer alan programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Program kolay kullanılabilir olmasına karşılık diğer veri kurtarma programlarında olduğu kadar güçlü bir arama motoruna sahip değildir ve silinmiş olan dosyalar için önizleme özelliği bulunmamaktadır.
Sonuç olarak denenmesi gereken bir program olan Free File Recovery, sıradan bilgisayar kullanıcıları için yeterli olacak olmasına karşın profesyonel bilgisayar kullanıcılarını muhtemelen hayal kırıklığına uğratacaktır.

Free File Recovery 1.1,silinen dosyaları kurtarma


Etiketler: silinen dosyaları kurtarma, silinmiş dosyaları geri getirme, yanlışlıkla silenen dosya kurtarma, Free File Recovery indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma