Fortnite logo Fortnite 4.1.4

android
45 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Fortnite, birçok deneyimin olduğu bir dünya. Adaya atlayın ve ayakta kalan son oyuncu veya takım olmak için yarışın. Bir konser veya film izlemek için arkadaşlarınızla takılın. Kendi kurallarınla ??kendine ait bir dünya yarat. Veya başkalarıyla birlikte canavar ordularını alt ederek Dünyayı Kurtarın.

Fortnite Oyun Modları

Fortnite'da her türden oyuncu için bir şeyler sunan dört ana oyun modu vardır. Bu dört mod şunlardır: Battle Royale, Party Royale, Creative ve Save the World.

Savaş Royale

Konsollarda, PC'de ve mobil cihazlarda mevcut olan Fortnite Battle Royale'i indirmek ve oynamak ücretsizdir! Savaş Otobüsünden aşağıdaki Adaya inin ve kalan son kişi olmak için savaşın. Veya diğer takımları geride bırakmak için arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurun. Size yardımcı olacak yapılar inşa etmek için ahşap, tuğla ve metalin gücünü kullanın.

Fortnite Battle Royale'de her zaman yeni öğeler, silahlar, araçlar, alt modlar, özel etkinlikler ve "Sezonlar" dahil olmak üzere dört gözle bekleyeceğiniz şeyler vardır. Her yeni Sezon, Ada'ya geçmişteki gizli ajan devri ve dev sel gibi farklı bir tema getiriyor.
Fortnite Fortnite Fortnite Fortnite Fortnite Fortnite


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama