EverNote logo EverNote 10.22.3.2958

download
55.2 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

EverNote not alma, ajanda, çizim ve hatırlatma gibi görevleri bünyesinde barındıran, ücretsiz ve profesyonel görünümlü bir uygulama.


İlham geldiğinde fikirlerinizi kaydedin. Bilgileri hızlı bir şekilde bulun. Notları istediğiniz kişilerle paylaşın. Evernote ile toplantı ve projelerden, web sayfaları ve yapılacaklar listelerine kadar, her şeyi tek bir yerde tutun.Evernote tüm cihazlarınızda senkronize olabildiği için, yapılması gereken işlerle hareket halindeyken de ilgilenebilirsiniz. Kullanımı kolay biçimlendirme seçenekleriyle kendinizi net bir şekilde ifade edin ve filtrelenmiş aramalar ve siz yazarken ortaya çıkan sonuçlar sayesinde ihtiyaç duyduklarınızı hızlı bir şekilde bulun.
Evernote'u her şeyi depolayacağınız yer olarak kullanın
Acaba hangi cihazdaydı? diye sormayın hepsi Evernote'ta! The New York Times Söz konusu, her çeşit notlar almak ve işleri bitirmek olduğunda, Evernote vazgeçilmez bir araçtır.?

FİKİRLERİ KAYDEDİN- İyi fikirleri aranabilir notlar, not defterleri, onay listeleri ve yapılacaklar listeleri şeklinde yazın, biriktirin ve kaydedin.- Günlük yaşamınızdaki etkinlikleri ve önemli olayları kaydetmek için günlükler tutun.

- İlginç makaleleri ve web sayfalarını daha sonra okumak veya kullanmak üzere kırpın.

- Notlarınıza farklı türde içerikler ekleyin: Metin, çizimler, fotoğraflar, ses kayıtları, web'den kırpılan ögeler ve daha birçok şey.

- Kağıt üstündeki belgelerinizi, kartvizitleri, yazı tahtalarını, el yazısı notları ve çizimleri kolayca tarayıp dijital hale getirmek ve düzenlemek için kamerayı kullanın.

- Belgeler, PDF'ler, fotoğraflar ve ses dosyaları ekleyin.

DÜZEN SAĞLAYIN- Makbuzlarınızı, fişlerinizi ve faturalarınızı düzenlemek için ayrı not defterleri oluşturun.

- Her şeyi hızlı bir şekilde bulun. Evernote'un güçlü arama işlevi, resimlerdeki metinleri ve el yazısı notları bile bulabilir.

- Tüm faaliyetlerden haberdar olmak için hatırlatıcılar ayarlayın ve yapılacaklar listeleri oluşturun.HER YERDEN ERİŞİN- Notlarınızı ve not defterlerinizi tüm bilgisayar, telefon ve tabletlerinizde otomatik olarak senkronize edin.

- İşinizi bir cihazda yapmaya başlayın ve tek bir vuruş bile kaybetmeden bir başka cihazda çalışmaya devam edin- Notlarınızı ve not defterlerinizi dostlarınız, iş arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşın.

GÜNLÜK YAŞAMDA EVERNOTE- Fikirlerinizi bir düzene koymak için, kişisel yapılacaklar listeleri oluşturun.

- Makbuzları ve önemli belgeleri tarayarak kağıtlardan kurtulun.


- Tüm seyahat belgelerinizi, makalelerinizi ve notlarınızı tek bir yerde tutun.- Tatil, düğün ve parti gibi etkinlikleri planlayın.İŞ İÇİN EVERNOTE- Toplantı notlarını kaydedip, not defterlerinizi ekibinizle paylaşarak herkesi son gelişmelerden haberdar tutun.

- Onu işteki düzenleyiciniz ve nihai planlamacınız olarak kullanın.


EĞİTİMDE EVERNOTE- Ders notlarını takip edin, böylece önemli ayrıntıları kaçırmazsınız.

- Ders notlarını, sınav ve ödevleri takip etmek için, Evernote'u bir planlamacı olarak kullanın.

- Her bir ders için farklı not defterleri ve planlamacılar oluşturun ve her şeyi düzenli tutun.
EverNote Resimli Anlatim EverNote EverNote


FreeNote

FreeNote

windows için ajanda programı
ProPratik Ajanda

ProPratik Ajanda

windows için ajanda programı
Alarmset

Alarmset

windows için ajanda programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü