Easy Photo Recovery indir Easy Photo Recovery 6.10.961


syphotorecovery_setup.exe
5.9 MB
Dilen
lisans:  Deneme Sürümü
Hit(Buay):1 Hit 72
indir BAK 

Easy Photo Recovery harici disklerden ve hafıza kartından dosya kurtarma konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Dijital kameralarımızda, fotoğraf makinelerimizde ve cep telefonlarımızda çektiğimiz fotoğraflar ve videolar hafıza kartlarında saklanmaktadır. Bu hafıza kartları sıkça formatlanmakta, içerisindeki fotoğraf ve videoların üzerine yenileri yazılmaktadır. Fakat bu hafıza kartlarında ve benzer şekilde harici disklerde ve flash belleklerde depolanan dosyaları sildiğimizde bu dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmeden direkt olarak silinir. Eğer yanlışlıkla bu dosyaları silersek normal yollarla geri dönüştürebilmenin imkanı olmamaktadır.

Bu gibi durumlarda silinen fotoğrafları kurtarma ve silinen videoları kurtarma  işlemleri için Easy Photo Recovery gibi bir dosya kurtarma yazılımına ihtiyaç duyarız. Easy Photo Recovery size taşınabilir disklerinizi, CD/DVD gibi medyalarınızı, hafıza kartlarınızı tarayarak silinen dosyaları bulma imkanı tanır. Bu yolla tespit edilen dosyalar kurtarılarak bilgisayarınıza kaydedilebilmektedir. Programın güzel bir yönü size kurtarılacak resim ve videolar için kurtarma işlemi öncesi küçük önizlemeler gösterebilmesidir. Bu sayede kurtarmak istediğniz dosyayı tespit edebilir ve işinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Easy Photo Recovery formatlanmış depolama birimlerinden dosya kurtarabilmenin yanında hasar görmüş hafıza kartlarından da dosya kurtarabilmektedir. Porgram okunmaz haldeki resim dosyalarını da geri getirebiliyor.

Easy Photo Recovery,silinen dosyaları kurtarma


Etiketler: silinen dosyaları kurtarma, Easy Photo Recovery indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer