Card Data Recovery indir Card Data Recovery 3.0.0.0


d-data-recovery-trial.exe
4.7 MB
Dilen
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 67
indir BAK 
Card Data Recovery programı taşınabilir depolama birimleri olan hafıza kartlarından fotoğraf, video, ses dosyası kurtarma imkanı sunmaktadır. 

Dolayısıyla hafıza kartından yanlışlıkla yada herhangi bir sebebten dolayı silediğiniz dosyaları kurtarmanıza imkan sağlamaktadır. 

Hafıza kartları için tasarlanmış silinen dosyaları kurtarma programı olup hafıza kartlarımızdan dosya kurtarma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Kaybolan dosyaları tespit etmenize ve silinen dosyaları kurtarabilmenize imkan sağlayan program telefonlarınızda, dijital fotoğraf makinalarınızda ve diğer taşınabilir cihazlarınızda kullandığınız hafıza kartlarından kurtarma işlemini yapabilmektedir. 

Formattan dolayı sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz mümkün. Eğer sizde hafıza kartımdaki resim dosyaları, ses dosyaları, video dosyalarım silindi nasıl geri getirebilirim diyorsanız Card Data Recovery programını bir deneyin derim.. 

Farklı hafıza kartı tiplerini desteklediği gibi taşınabilir depolama birimlerini de desteklemektedir. Bunlardan bazıları SD, CF, Memomry Stick, Memomry Stick Duo, USB bellekler olmak üzere bazı diğer depolama araçları için de destek sunmaktadır.

Card Data Recovery,bellekten silinen dosyaları kurtarma


Etiketler: bellekten silinen dosyaları kurtarma, flash bellek dosya kurtarma, taşınır bellek silinen dosyalar geri alma, Card Data Recovery indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer