Card Data Recovery indir Card Data Recovery 3.0.0.0

d-data-recovery-trial.exe
4.7 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Card Data Recovery programı taşınabilir depolama birimleri olan hafıza kartlarından fotoğraf, video, ses dosyası kurtarma imkanı sunmaktadır. 

Dolayısıyla hafıza kartından yanlışlıkla yada herhangi bir sebebten dolayı silediğiniz dosyaları kurtarmanıza imkan sağlamaktadır. 

Hafıza kartları için tasarlanmış silinen dosyaları kurtarma programı olup hafıza kartlarımızdan dosya kurtarma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Kaybolan dosyaları tespit etmenize ve silinen dosyaları kurtarabilmenize imkan sağlayan program telefonlarınızda, dijital fotoğraf makinalarınızda ve diğer taşınabilir cihazlarınızda kullandığınız hafıza kartlarından kurtarma işlemini yapabilmektedir. 

Formattan dolayı sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz mümkün. Eğer sizde hafıza kartımdaki resim dosyaları, ses dosyaları, video dosyalarım silindi nasıl geri getirebilirim diyorsanız Card Data Recovery programını bir deneyin derim.. 

Farklı hafıza kartı tiplerini desteklediği gibi taşınabilir depolama birimlerini de desteklemektedir. Bunlardan bazıları SD, CF, Memomry Stick, Memomry Stick Duo, USB bellekler olmak üzere bazı diğer depolama araçları için de destek sunmaktadır.
Etiketler: bellekten silinen dosyaları kurtarma , flash bellek dosya kurtarma , taşınır bellek silinen dosyalar geri alma , Card Data Recovery indir

Tenorshare Co.,Ltd. indir Bak
Card Data Recovery indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu