Cambly logo Cambly 4.4.2

android
41 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Cambly, bir online İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Cambly aracılığıyla ana dili İngilizce olan hocalara bağlanabilir ve anında İngilizce konuşmaya başlayabilirsin!İngilizce hocalarımız geniş bir eğitim ve bilgi yelpazesine sahiptir. 

 Sistemimizde 7/24 online hoca bulunur. Hocaların profillerini inceledikten sonra hangisi ile ders yapmak istediğine kendin karar verebilirsin. İngilizce speaking, writing, reading veya listening yapabilirsin.Cambly'yi İngilizce seviyeni yükseltmek, IELTS ve TOEFL gibi İngilizce sınavlarına çalışmak, İş İngilizceni geliştirmek veya sadece İngilizce konuşma pratiği yapmak için kullanabilirsin.Derslerin içeriğini sen belirleyebilirsin. Bir derste kelime veya dil bilgisi konuları üzerinde durabileceğin gibi, sadece bir mülakata ya da sınava da hazırlanabilirsin.Rezervasyona gerek yok. Uygulamayı indirip anında bir hocaya bağlanabilirsin!Soruların için bize uygulamanın Destek/Support bölümünden ulaşabilirsin."

Cambly  android için ingilizce öğrenme Cambly  android için ingilizce öğrenme Cambly  android için ingilizce öğrenme Cambly  android için ingilizce öğrenme


Morpa Kampüs

Morpa Kampüs

android için morpa kampüs
EBA Akademik Destek

EBA Akademik Destek

Lise öğrencileri için eba
Tandem Language Exchange

Tandem Language Exchange

karşılıklı dil öğrenme
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS indir

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Brawl Stars

ios için savaş oyunu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü