BlueStacks logo BlueStacks 5.0.230.1001

tdownloadnow?platform=win
527 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

BlueStacks android cihazlar için yazılımları windows ortamında da çalışmasını istermisiniz. Bu programın görevi tam anlamıyla bu. x86 tabanlı table, dizüstünde sorun yapmaz.BlueStacks'le 1 Milyondan Fazla Android Oyunu Oynayabilirsiniz.400 milyondan fazla kullanıcının bu emilatör ile oyun oynadığını biliyor musunuz?


- Doğruluğunuzu artırmak için klavyenizi ve farenizi veya oyun kumandanızı kullanın. BlueStacks'in önceden belirlenmiş oyun kontrolleriyle oynayın.

- En sevdiğiniz oyunlarda tekrar eden görevler için makrolar oluşturun. Sıradan olanlara veda edin ve daha hızlı seviye atlamalarına hoş geldiniz!

-BlueStacks'te birden fazla örnek oluşturarak aynı anda birden fazla oyun oynayın veya aynı oyunu aynı anda birden fazla hesaptan oynayın.

-Gacha oyunlarında daha hızlı oynayın. Strateji oyunlarında bir krallık kurun. Ana ekranda yaptığınız her şeyi diğer tüm durumlarda çoğaltı.

-Grafik ağırlıklı dövüş oyunlarında düşmanı daha iyi izleyin, hızlı hareket edin ve yüksek Kare Hızı ile daha hızlı öldürün.PubG Mobile bilgisayarda oynamak isterseniz. Bluestacks programını kurup emilatörle oynayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için TIKLA
BlueStacks  Android Windows ta çalıştırma BlueStacks BlueStacks


Mobogenie

Mobogenie

bilgisayardan androide dosya aktarm

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü