Ant Download Manager logo Ant Download Manager 2.2.1

download.php
32 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Ant Download Manager (AntDM), tüm popüler tarayıcılarla tam olarak entegre olan herhangi bir İnternet dosyası için hızlı bir indirme yöneticisidir.


AntDM, çok sayıda web sitesinden ücretsiz akışlı video ve ses indirmenize izin verir, P2P eşler arası protokolü destekler. AntDM, en popüler Premium Bağlantı Oluşturuculardan (Debrids) dosya indirmeyi destekler.

Ant Download Manager (AntDM) - birden çok indirme akışı, devam ettirme, indirme programlaması, ses ve video akışlarını yakalama ve indirme nedeniyle dosya indirme hızını art arda artırmanıza izin veren bir araçtır.

İndirme hatalarını otomatik olarak işler, geçici ağ hatalarını düzeltir, sunucu yanıt gecikmeleri durumunda yeniden bağlanır, bağlantı kaybı, ağ sorunları, bilgisayarın kapanması veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kesintiye uğrayan indirmeleri devam ettirme özelliğine sahiptir.

Bu sınıftaki yazılımlar için standart GUI, AntDM'yi dostu ve kullanımı kolay hale getirir. İki ekranı vardır - birincisi düzenli indirmeler için daha yaygındır ve ikincisi, indirilen videoların kolay takibi için video önizlemesini kullanmaktır.

Kullanıcı için uygun veya planlanmış bir zamanda indirme bağlantılarını biriktirmenize olanak tanıyan indirme kuyruklarına sahiptir.

Proxy sunucularını, HTTP ve FTP dosya protokollerini ve korumalı HTTPS ve FTPS sürümlerini ve ayrıca M3U8, MPEG-DASH, VIMEO-STREAM, güvenlik duvarları, yeniden yönlendirmeler, tanımlama bilgileri, yetkilendirme, işleme için ana akış protokollerini destekler ses ve video içeriği.

BitTottrent bir P2P (eşler arası) dosya paylaşım protokolünü destekler.

Ana popüler tarayıcılar olan Microsoft EDGE (Chromium tabanlı), Google Chrome, Mozilla Firefox ve bunların sayısız klonuna kolayca entegre edilebilir: 360Chrome, Brave, CCleaner, Chedot, CocCoc, Comodo Dragon, Comodo IceDragon, Maxthon6, Opera, Slimjet, SRWare Demir, Torch, UC Tarayıcı, Vivaldi, Yandex, Waterfox, vb. Uzantının tarayıcılara entegrasyonu, dosya veya medya bağlantılarını otomatik olarak yakalamak ve indirmek için kullanılır. Ayrıca AntDM uzantılarını tarayıcılarınıza entegre edemezsiniz, ancak AntDM'yi otonom olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, indirme bağlantılarını bir tarayıcıdan AntDM'ye sürükleyip bırakın, herhangi bir tek bağlantıyı manuel olarak, bir listede veya toplu modda bir dosyadan indirin.

Yalnızca ses dosyalarını indirmeye değil, aynı zamanda video dosyalarından ses parçalarını çıkarmaya, bunları popüler MP3 formatına dönüştürmeye ve bunlara eşlik eden temel bilgileri eklemeye izin verir.

En popüler Jeneratör Premium Bağlantılarını (Debrids) destekler: alldebrid.com, cocoleech.com, debrid-link.fr, ffdownloader.com, linksnappy.com, mega-debrid.eu, real-debrid.com, premium.rpnet.biz, Simply-debrid.com, premiumize.me vb.

Diğer özellikler arasında çoklu dil desteği, indirme kategorileri, indirme günlüğü, indirme hızındaki öncelikler ve değişiklikler, görev zamanlayıcı, çeşitli olayların sesleri, CHM Kullanım Kılavuzu, indirme tamamlandığında virüs koruması ve daha fazlası bulunur.

Ant Download Manager Ant Download Manager Ant Download Manager


Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Windows ISO Downloader

Windows ISO Downloader

windows ios indirme
Mp3 İndirme Programı

Mp3 İndirme Programı

Ücretsiz MP3 indirme programı
EagleGet

EagleGet

video dosya indirme
YT Downloader

YT Downloader

youtube video indirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama