Android Studio indir Android Studio 4.0.2

e-193.6821437-windows.exe
872 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Android Studio,Google tarafından SDK araçları yardımıyola android uygulamalar tasarlayıp deneyebileceğiniz gelişmiş gib program.
Fazla program bilgisine sahip olmayanların bile kullanabileceği bir uygulama. android uygulama geliştirme programı.Android Studio, yakın zamanda Google tarafından Android işletim sistemi için başlatılan yeni ve tam entegre bir geliştirme ortamıdır. Uygulama geliştirme için yeni araçlar sağlamak ve şu anda en yaygın kullanılan IDE olan Eclipse'e bir alternatif sağlamak için tasarlanmıştır.

Android stüdyosunda yeni bir projeye başladığınızda, projenin yapısı SDK dizininde tutulan hemen hemen tüm dosyalarla görünecektir, bu Gradle tabanlı yönetim sistemine geçiş, oluşturma sürecine daha da büyük bir esneklik sunar.

Android Studio, uygulamanızda yaptığınız herhangi bir görsel değişikliği gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanır ve ayrıca, her biri farklı konfigürasyonlara ve çözünürlüklere sahip birkaç farklı Android cihazda aynı anda nasıl görüneceğini de görebilirsiniz.

Google | Etiketler: android uygulama geliştirme, android program yazma, Android Studio indir, 
Mailim Görünsün

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

TeamLink

ücretsiz video konferans uygulamas

Among Us

android için katil bulma oyunu