Amazon Photos logo Amazon Photos

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Amazon Photos, ile Prime üyeler sınırsız tam çözünürlüklü fotoğraf depolama alanına ve 5 GB video depolama alanına sahip olur. Diğer herkes fotoğraflar ve videolar için 5 GB alır. Tam çözünürlüklü fotoğrafları ve videoları özel olarak havuzlamak ve paylaşmak için Gruplar özelliğini kullanın. Fotoğraflarınızı hemen hemen her telefon, tablet veya bilgisayarda görüntüleyebilir ve paylaşabilir ve Fire TV, Echo Show veya Echo Spot cihazınızda bir ekran koruyucu ayarlayabilirsiniz.

FOTOĞRAFLARINIZI OTOMATİK KAYDEDİN VE YEDEKLEYİN
Uygulamayı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı telefonunuzdan Otomatik Kaydederek otomatik olarak yedeklenecek şekilde ayarlayın. Fotoğraflarınız Amazon Photos'ta depolandıktan sonra, telefonunuzda yer açmak için onları cihazınızdan silebilirsiniz. Bu ücretsiz fotoğraf depolama uygulaması, telefonunuz kaybolsa veya hasar görse bile fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir.

PRIME ÜYE FAYDALARI
Amazon Prime üyeleri, Prime üyeliklerinin bir parçası olarak ücretsiz ve sınırsız fotoğraf depolama alanı + 5 GB video depolama alanına sahip olur. Ayrıca sınırsız fotoğraf depolama avantajlarını Aile Kasasına ekleyerek diğer beş kişiyle paylaşabilir ve fotoğrafları anahtar kelimeye, konuma veya fotoğraftaki kişinin adına göre arayabilirler.

ANAHTAR KELİME İLE FOTOĞRAF ARAMA
Uygulama, fotoğraflarınızı otomatik olarak düzenlediği için fotoğraflarınızı bulmak kolaydır. Prime üyeleri, görüntülerinde "köpek", "gün batımı" veya "Seattle" gibi şeyleri arayarak belirli fotoğrafları hızlı bir şekilde bulabilirler.

FOTOĞRAFLARINIZI GRUPLARLA PAYLAŞIN
Arkadaşlarınızı ve ailenizi özel, yalnızca davetle kullanılabilen bir Amazon Fotoğraflar Grubuna davet ederek, fotoğraf ve albümlerinizi birlikte çalışın ve onlarla paylaşın. En son aile tatilinizden, futbol takımı sezonundan, doğum gününüzden, arkadaşınızın düğünden veya örgü kulübünden herkesin fotoğraflarını bir araya toplayabilir ya da en sevdiğiniz kişilerden oluşan bir koleksiyonla saçma sapan fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

TÜM CİHAZLARINIZDAKİ FOTOĞRAFLARA ERİŞİM
Fotoğraflarınız Amazon Photos'a kaydedildikten sonra onlara neredeyse her cihazdan erişebilirsiniz. Sonunda bu aile fotoğraflarını eski dizüstü bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ve masaüstünüzden taşıyın, böylece hepsi tek bir güvenli yerde bir arada olsun.

Özellikleri:
- Kolay yedekleme ve telefonunuzdaki belleği boşaltmak için fotoğrafları otomatik kaydedin.
- Amazon ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde yedekleyin.
- Fotoğrafları ve albümleri SMS, e-posta, diğer uygulamalar yoluyla veya Gruplarla özel olarak paylaşın.
- Fotoğraflarınızı Fire TV'nizde, tabletinizde, bilgisayarınızda veya varsa Yankı Gösterisinde görün.
- Prime üyeleri fotoğrafları anahtar kelimeye, konuma ve daha fazlasına göre arayabilir.
Amazon Photos- Amazon Photos- Amazon Photos- Amazon Photos-


Anıtkabir AG

Anıtkabir AG

artırılmış gerçeklik Atatürk ile fotoğraf çekti
HD Camera

HD Camera

kaliteli fotoğraf ve video çekim uygulaması
PicMix

PicMix

android resim paylaşma
Perfect365

Perfect365

android makyaj programı
FaceApp

FaceApp

android için yüz değiştirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Brawl Stars

ios için savaş oyunu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü