YAMAHES

YAMAHES

Yaklaşık maliyet hesabı

7.2.2.2 Setupyamahes.msi
19598 KB Son Sürüm
Dil tr
lisans: Ücretsiz indir

Merhaba, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından emekli oldum. Uzun yıllar İnşaat işleri ile uğraştım. 20 yıldır programlama işleri ile uğraşıyorum. Kendim uzun yıllar üzerinde çalıştığım İnşaat sektöründe kullanılmak üzere "YAMAHES YAKLAŞIK MALİYET PROGRAMI" nı bitirdim, kullanıma sundum. Ücretsiz olarak verdiğim tam sürümünü, sitenizde yayınlanmak üzere setabını vermek isterim. İletişime geçerseniz sevinirim. Saygılarımla

Programın Açıklaması:

Yapım İşleri İhale Mevzuatına göre, Anahtar Teslimi Götürü Bedel veya Teklif Birim Fiyat Esaslarından istediği yöntemi seçebilir veya birleşik kullanabilir.

Kullanıcının Yaklaşık Maliyet Hesabı ve Hakediş yaparken zorlanmadan kullanabileceği menü seçenekleri ile sade ve otomatik hale getirilmiş hesaplama yöntemi seçilmiş olup, pratik ve zengin içeriklidir. Ayrıca 1500 sayfa metraj yeteneğine sahiptir.

Aşırı düşük teklif sorgulaması, iş esnasında sözleşme fiyatlarında artışa gittiğinizde, fiyat farkı ödemeniz gerektiğinde veya revize birim fiyat hesabı gerekli hesaplamaları yaparak sizi karmaşık hesaplamalardan kurtarır.

Yazı editörü ilave edilmiş olup rapor yazma, okuma, yazdırma imkânı verir.Geliştirilmiş mahal listesi ve iş programı bulunmaktadır. Gelişmiş bir Veri Bankası bulunmakta olup; fiyat, tarif, tanım v.b, ayrıca analiz yapma yeteneğine sahiptir.

"Microsoft Excel", "Microsoft Word" v.b. programlardan verileri kopyalama yaparak kendi verilerinize yapıştırma imkânı vermekte olup, ayrıca kendi verilerinizi de başka programlara yapıştırma imkânı da vermektedir.

Bilgisayarınız Ağ ortamında çalışan bir bilgisayar ise; Programınızda çalışırken herhangi bir sebeple ağ bağlantınız kesilirse, programınız sizi yönlendirerek o an için girmiş olduğunuz verileri yedekleyerek veri kaybınızı önler.

Programınızda yaklaşık maliyetini hazırladığınız işin, kalem kalem veya topluca gösteren; malzeme işçilik, alet edevat makine giderlerinin listesini yapan “Analizleme” bölümü bulunmaktadır.


YAMAHES 7.2.2.2 indir


YAMAHES BİLİŞİM YAZILIM İNŞAAT DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.Toplam hit :0 Masaüstü Çeşitli
Etiketler: YAMAHES indir, Yaklaşık maliyet hesabı,Rainlendar Lite

Rainlendar Lite

Masaüstü takvim uygulaması
Mouse Hunter

Mouse Hunter

fare optimize programı
Clipboard Magic

Clipboard Magic

panodan kopyalama
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program